Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
INGR 4,50 4,50 4,50 4,50 4,41 4,50 2.100 9.450,00 0,00%
purCo 9.2.2018.
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

amarananab

http://www.poslovni.hr/kompanije/ingra-tihi-partner-kineske-tvrtke-sa-100-milijardi-eura-prihoda-342784 [poslovni.hr]
odavno sam ovdje pisao da Kinezima u Hrvatskoj treba neka tvrtka poput Ingre koja će ih voditi kroz brdo hrvatske papirologije, propisa, zakona i zamki u zakonima. Bolju tvrtku za taj dio posla teško da će naći, jer je i sama zadnjih godina prošla sito i rešeto sudstva, namještaljki, smicalica i začkoljica i opstala.
Savjetničke usluge su tražene i dobro plaćene uvijek bile i ostale.

zato je Šestan postao tihi kupac Ingre, sada je ipak jasnije
jana21 25.8.2016.
Korisnik s iskustvom
Srednji krug prijatelja
50%

bit ce zanimljivo…

MEGIDO1 1.11.2009.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Ma cijela je Burza u problemima. U 40ak minuta bude samo po 5 transakcija. A na Ingri se pokušava dići cijena i trgovanje, zbog iskipavanja i bježanije ili nečeg drugog, pitanje je. Nesigurno je sve postalo. VDKT me malo opametio. Odee kao da ga nije nikad bilo i nikakva buka se oko toga nije digla. Koliko je samo tu novca dioničara sprženo. Ja sva sreća izgubio malo. Dobro sam prošao. Ovdje pazim i pazim, nema više kupovine do sigurnijih i povoljnijih vjetrova ili ispod 3,5.

neće uvijek biti ovako.

ING 5.5.2010.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Ingra tihi partner kineske tvrtke sa 100 milijardi eura prihoda

Nisam pročitao pompozniji naslov godinama na TK, a dionica odradi zanemariv plus!

ps Kako god, meni je najbolji pokazatelj, da u TOP 30 imamo 6 kupaca….

ps Posjedujem značajnu količinu INGRE

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

DonJuan 15.5.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
33%

Pa neće valjda trzati na šaku jada iz Humboldtove samo zato jer si ti unutra?

jana21 25.8.2016.
Korisnik s iskustvom
Srednji krug prijatelja
75%

ING

Ingra tihi partner kineske tvrtke sa 100 milijardi eura prihoda

Nisam pročitao pompozniji naslov godinama na TK, a dionica odradi zanemariv plus!

ps Kako god, meni je najbolji pokazatelj, da u TOP 30 imamo 6 kupaca….

ps Posjedujem značajnu količinu INGRE

sigurno je okrupljivanje na stanju…. dio dionicara vec sad ima 80% prinos u 2 dvije godine…. na cijeni od 2.5 preko 2 000 000 dionica je protrgovano…..

jedan dio dioničara sad vidi da je propustio šansu na 3, 00, 3.5, 4 kn….. i sad tu nesto izvodi….

uslo je dosta burek dionicara al kad se istroše…. odeeee