Horvatinčićeva tvrtka u stečaju – duguje 66 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Horvatinčićeva tvrtka u stečaju – duguje 66 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

u Njemačkoj bi hodao bez ove marame, kravate, odijela, košulje, cipela, mobitela i sukladno tome i bez ove gospođe

Tomo uvijek si stavlja druge ispred sebe. Nikad nisi gleda svoj interes. Moras vise na sebe mislit. Ljudino izdrzi i pozdravi Anicu!!!

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Tomo uvijek si stavlja druge ispred sebe. Nikad nisi gleda svoj interes. Moras vise na sebe mislit. Ljudino izdrzi i pozdravi Anicu!!!

baš pravi altruista, znamo mi svi kako su prošli zadnji, koji su bili ispred njega, pokoj im duši

Iznajmi Hoto f…king tower ( sramota prazna u centru Zga xd)
za jadnih 20000 eura ako treba, važno da se lova vrti
XD živimo kapitalizam

Meni ga je stvarno žao.
Ako je tko dobro činio ljudima i pomagao im u nevolji to je upravo on.
Pa zašto ga sada porezna maltretira za nekakve novce koje on nema jer je sve podijelio beskućnicima i jadnim siromašnim obiteljima.
Bože ako me ucujes pomognu ovom dobrotvori i osudi ove koji ga optužuju.
Patnja kroz koju prolazi…Neizmjerna je..Daj mu hrabrosti volje i para da izdrži.
Tomo izdrži..

A BALVANA!!! :) :) :)

Tomo nas. Ne obaziri se na ove miseve. Sitne duse mogu da ti puse. Svi smo uz tebe i disemo ko jedno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Tomo nas. Ne obaziri se na ove miseve. Sitne duse mogu da ti puse. Svi smo uz tebe i disemo ko jedno.

jedino Anica uzdiše, jer je izgleda kod nje kasica prasica, a dok je Tomo živ ne smije ju razbiti

New Report

Close