Energetski certifikati srušili tržište oglasa nekretnina

Naslovnica Forum Komentari članaka Energetski certifikati srušili tržište oglasa nekretnina

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

http://www.poslovni.hr/forum/tema/zabrana-oglasavanja-nekretnina-bez-energetskog-certifikata-urusit-ce-trziste-29662?page=2

Energetski certifikati srušili tržište oglasa nekretnina

Energetski certifikati srušili tržište oglasa nekretnina

.

Kako ova grdobina lipo brabonja. Milo je slušati kako ovi brabonjci ispadaju iz njenih usta. Evo ja od kad sam napravija energetski certifikat struju uopce vise ne trosim koje budalastine. I ovi nama vode drzavu. Ma ovo je strava i uzas.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Daklem, ministrica bi najprije trebala upisati tečaj pravopisa hrvatskog jezika pa tek onda pametovati http://radio.hrt.hr/prvi-program/ep/energetski-certifikati/49138/ danas u Mreži prvog

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

kada sam bio mali, znali su me ponekad plašiti babarogom, normalno da im nisam vjerovao, e danas sam ipak počeo razmišljati, možda ipak postoji ta babetina, pojavljuje se u mraku, plaši i male i velike, zloćesta, iskolačenih očiju, jezika oštrog, vrata stopljenog s glavom i traži neke certifikate od ljudi

slika je za anale ljudskog straha od NLO-a

Polako je došlo vrijeme za prijevremene izbore !
Svi izabrani nebi smjeli zaboraviti , izabrani su da rade na dobrobit ovog naroda!

Dakle, onaj koji je pisao ovaj tekst, očito piše po nalogu nekih trgovačkih društava…zašto? Imali su vremena od 01.07. do danas ishoditi energetske certifikate. I što sada? nisu ih ishodili od 01.01.2014. imali ste 6mjeseci, niste to napravili. Pa zar smo ludi, kada se ljudi bune samo kada im odgovara? Svašta…nek sve te agencije ishode što trebaju i skinu cijene stanova na minimum, pa će i biti prodaje… 😀


….nek sve te agencije ishode što trebaju i skinu cijene stanova na minimum, pa će i biti prodaje… 😀

A nisam znao da su te agencije i vlasnici stanova pa da mogu skidat cijenu stana na cijenu jednog bombona. Bravo Luka otvorio si mi oci.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Smijem li oglasiti građevinsku parcelu na kojoj se nalaze dva objekta sagrađena prije drugog svj. rata a koji su se već urušili pod kišom i teretom snijega i u kojima nitko osim štakora ne može stanovati, ili moram za njih ishoditi legalizaciju , energetski certifikat ili neku drugu dozvolu………???

Trebaš samo snimak prije drugog svjetskog rata …ili poslije do 1968…..da je
kuća na njoj./građevinska/..ako to nemaš…onda trebaš projekat kuće / staro stanje/ i dati zahtjev za dobivanja uvjeta gradnje pri nadležnom uredu….ili
se dogovoriš da to napravi kupac,/ pod tim uvjetima mu prodaš / ako to gruntovnica prihvati i napravi prijenos vlasništva na kupca….
Onda si kupcu napravio oko 15.000 kuna troška u startu…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Certificiranje zgrada treba , ali ga ne treba primjenjivati retroaktivno.
KUća is prošlog stoljeća koja se prodaje treba energetski certifikat ?!!! , a najvjerojatnije se treba srušiti i izgraditi novi objekt, pa to uopće NEMA SMISLA to je van svakog zdravog razuma.
Većina državnih zgrada nije certificirana. EU preporučuje certifikaciju radi smanjenja troškova energenata. Pa ionako većina zgradu u EU nemaju , a i ne moraju imati energetski certifikat.
S poštovanjem

još jedna u nizu državnih pljački maloga čovjeka, katastrofa smo od države, a nije ni čudo kad ovakve rugobe i neznalice propisuju i donose zakone

New Report

Close