DORH raspisao tjeralicu za Ivicom Todorićem

Naslovnica Forum Komentari članaka DORH raspisao tjeralicu za Ivicom Todorićem

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ljudi moji,pok.franjo je omogućija Todoriću da dobije firme a Todorić je nešto da za uzvrat.franjini nasljednici su nastavili omogućavat a Todorić je nastavija uzvraćat.mislite li da dobar dio izvučenog novca nije otiša strankama,naročito adzeu?skupilo se previše uzvrata pa firme to nisu mogle podnit,ni količinu novca koja je izvučena niti količinu uhljeba koji su zaposleni za uzvrat ,a ne zbog sposobnosti.firma je propala,pare su sakrivene .a nas su ionako već zaj…li devedesetih kad su nan oteli poduzeća koja nisu ni bila njihova nego naša(ako se moga poništit zakon o nacionalizaciji radi crkve,onda se može poništit i zakon o privatizaciji radi pljačke,al nemožemio mi ništa ponudit za uzvrat gu bi koja piše zakone).i na kraju neće bit nikome ništa jer su u ovo umišani svi

Jovane a tko je tebi oteo preduzeće ? Ha ha ha ha.

Ako mi doturiš takve dokaze, vjeruj mi založit cu se da kao država cielo društvo obeštetimo pravosnažno jednim modernim traktorom sa 3 priključka

..namjerno su do sada čekali?……pa, znali su da neće doći…to su im indirektno rekli i odvjetnici……

Isto tako, taj razvod braka o kojem pišu mediji – su glupost. Sve je to pažljivo iskonstruirano od strane
odvjetnika- koji će pokušati pomoći obitelji Todorić- prvenstveno da zaštite njihove obitelji -I MALODOBNU DJECU, koja u ovom cirkusu -ništa nisu krivi.
MOj poznanik ispričao mi je potpuno sličnu priču- gdje je pokrenuo razvod braka-. da se spasi njegova
imovina …jer supruga ima slučaj na sudu…i on kao bračni drug- suvlasnik, sudužnik, i SUPRUG -koji
dijeli sve pola-pola- mora participirati sa prodajom svoje imovine stečene u braku sa suprugom, koja
ima predmet na sudu…
Tako da , prestanu glumiti , i kažu što je prava istina, a to je zaštita obitelji…prvenstveno majke i djece
Todorićevih sinova…tj.snaha i unuka..

p.s. banke su se sjetile oko tih zapetljancija-….pa se u tom slučaju- ako Vi kao direktor uzimate
u firmi kredit , a jamstvo dajete hipoteku na svoju privatnu kuću – koja jest – samo Vaša- IPAK, se
muž – MORA POTPISATI NA TAKAV UGOVOR O KREDITU- da se ne protivi prodaji kuće u slučaju cirkusa..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

…ako se razvedete , i PODIJELITE BRAČNU STEČEVINU prije radnji koje su posljednje za sud -za
pokretanje optužnice-imate dovoljno vremena- razdijeliti, podijeliti, darovati , prodati …raditi što hoćete
s takvom imovinom.
Zato služi takav hitan razvod. Nije logično, da ako trpiš muža koji ti radi stranja u braku- kad je sve veselo
i lijepo , i imaš troje djece- da se razvodiš-sada kad treba zaštititi obitelj i djecu…to su nagoni u ljudima..
Zato, se slažem- ako treba..i to učiniti da se poštede kolateralne žrtve – u ovom slučaju djeca..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ako mi doturiš takve dokaze,

rođo,

neće biti problem nabrojati 700 tvojih hercegovaca (može i bosanaca) koji su ‘privatizirali’ nešto, što kad se pomnoži recimo da su to dijelili sa 10 članova obitelji ispada 7000 ljudi znači 1% od ukupnog broja.
ja ću početi za neke koje znam: Šušak,Rojs, Pašalić, Kutle, Rajić,Grgić, Biondić,Leko, Škegro, Jozo Martinović, Vice Vukojević…

Teško da smo u rodu i da su tebi oteli poduzeće. Sve je upravo suprotno. Nije mi jasno što si se uhvatio Rvatske kao krpelj, ako ti ne paše Jovo nađi bolju zemlju, a ne ovdje gdje sve pola godine radi a pola godine putuje skija i odmara ako si na moru privatnik. Ali drži se ti dr.sc. Kulića i tako uči djecu kako on tumači ako ti tako paše ili to ili traktor.

Ivice, javi se

Ivica je davno Hrvatskoj raspisao utjeralicu


ljudi moji,pok.franjo je omogućija Todoriću da dobije firme a Todorić je nešto da za uzvrat.franjini nasljednici su nastavili omogućavat a Todorić je nastavija uzvraćat.mislite li da dobar dio izvučenog novca nije otiša strankama,naročito adzeu?

***to možeš pričati, makar ti ni oni neće vjerovat, današnjim 15 godišnjacima, a svi mi stariji koji smo tada na svoje oči gledali se možemo samo grohotom nasmijati… nikakvi pok. Franjo nije Todoriću omogućio firme, Todorić je u njegovo vrijeme bio obični miš…u to vrijeme glavni negativac je bio Kutle kojeg je Franjo sudski gonio i koji je zbrisao iz države, a uzmi u obzir da se 99,9% resursa trošilo na obranu od agresije i rat… procvat Todorića i ine klase od tzv. 200 udbaških obitelji počeo je dolaskom Račana na vlast pa zatim Sanadera, pa Kosorice pa Milanovića i sve tako do Oreškovića koji im je ispraznio crne fondove na otplatu glavnice duga i eliminiranje deficita te tako uzrokovao propast carstva… jedino si u pravu da je hrpa love otišla strankama, najviše sdp-u i hdz-u te ostalima od 2000-te naovamo… Franjo nije bio svetac, ali u ono vrijeme rata, pa izdajica i pučista u vidu Mesića i Manolića, udbaških podmetanja još je i vrhunski odradio svoj mandat… propast Hrvatske države je počela njegovom smrću kad su se iste grupacije počele boriti za vlast kao i danas za Todinu imovinu i moć… pa čak i isti ljudi…nebi me čudilo da si i ti jedan od tih, imate istu lažljivu mantru i uzrečice ko da ste klonirani

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Ima jedna nizozemska poslovica. Poučna je.

http://www.index.hr/forum/17/knjizevnost-kazaliste-umjetnost/tema/242911/lazes-ko-srbin-.aspx

New Report

Close