Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Dok mladi odlaze, Družiću još 5 godina ugovora mimo zakona
Pretraživanje
Dionička društva
Kako navršava 65 godina, Ivo Družić podnio je zahtjev za produljenjem ugovora o radu, i to na pet godina.
tip top 7.4.2006.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

hrvatska izvrsnost - ja tebi ti meni

mark000 11.3.2015.
Novi korisnik
100%

Klasični primjer Hrvata i njegovog mentalnog obilježja - Pohlepa. Mrš.

Bero 11.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Jel zna netko neki znanstveni rad dotičnog?

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

Lukica 27.9.2011.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
100%

Krepat ce od starosti, al ne da!!

ms4 15.2.2012.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
100%

Pa lijepo piše da je drug prijatelj od Milanovicevog oca. Čemu daljnja objašnjenja. Mladi nek idu van a drugovi u hladovini do smrti.

Moller 20.8.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

ms4

Pa lijepo piše da je drug prijatelj od Milanovicevog oca. Čemu daljnja objašnjenja. Mladi nek idu van a drugovi u hladovini do smrti.

ako ovakve privilegije ima mali drug(Družić) premijerovog oca, kakve tek povlastice uživaju veliki premijerovi drugovi
autolik 28.1.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

zloćesti ste. nezamljenjiv je…..isto ga čeka mjesto na groblju.neće uteć.

trader 2.3.2006.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
-

Nije da je u prednosti pred mladima, jer i oni kada se negdje uvale ne puštaju ko pit bul. Naročito u medijima i marketingu, jednom unutra uvijek unutra. Zato mladi ne pigovarajte starima jer ste isti

Bellatores 28.5.2019.
Novi korisnik
100%

Koja “slučajnost” da “hrvatski” novinari zaborave spomenuti da je Ivo Družić bio u vrhu jugokomunističke diktature kao član predsjedništva CKSKH gdje je bio i kandidat za predsjednika uz Račana. Slučajnost,slučajnost…