Dogus grupa bi do kraja godine mogla preuzeti šibensko brodogradilište

Naslovnica Forum Komentari članaka Dogus grupa bi do kraja godine mogla preuzeti šibensko brodogradilište

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ovaj puta od turskih osvajanja neće nas spasiti ni Gospa Sinjska kao prije 300 godina a ni Nikola Šubić Zrinski prije 450 godina.

.


Ovaj puta od turskih osvajanja neće nas spasiti ni Gospa Sinjska kao prije 300 godina a ni Nikola Šubić Zrinski prije 450 godina.

u kakvom primitivnom svijetu ti živiš, zbilja se čudim. a kad su nam slali oružje 91., tada se nisi protivio njihovoj pomoći. licemjeru šugavi primitivni. je.bote, u čemu je razlike između tebe i nekog četnika? u ničemu. samo u vjeri. inače ste istih stavova.

...povijest se ponavlja...

@delboy,

je.bo tebe.
opet nisi uzeo lijek ?
Lijek moraš uzimati redovno.
Osim toga što si neodgojen neke stvari ti nećeš nikada shvatiti.
Da si učio povijest ili historiju shvatio bi moj šaljivi post.

.



@delboy
,

je.bo tebe.
opet nisi uzeo lijek ?
Lijek moraš uzimati redovno.
Osim toga što si neodgojen neke stvari ti nećeš nikada shvatiti.
Da si učio povijest ili historiju shvatio bi moj šaljivi post.

tebi treba lijek od nacizma, šovinizma, mržnje prema svemu drugačijemu. rekao sam ti već, reci da mrziš sve druge nacije, da bi ih sve poubijao, a među hrvatima bi onda krenuo klati neistomišljenike. ima takvih, ne bi bio usamljen.

...povijest se ponavlja...

***ovaj delboy, svaku večer u miru svoje kartonske kutije, povuće lajnu i krene vrijeđat redom ovdje po forumu…mjenjaj dilera, prodaje ti lošu robu

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

tebi treba lijek od nacizma, šovinizma, mržnje prema svemu drugačijemu. rekao sam ti već, reci da mrziš sve druge nacije, da bi ih sve poubijao, a među hrvatima bi onda krenuo klati neistomišljenike. ima takvih, ne bi bio usamljen.


@delboy
,

svak sudi po sebi ,
tebi treba lijek od nacizma, šovinizma, mržnje prema svemu drugačijemu. rekao sam ti već, reci da mrziš sve druge nacije, da bi ih sve poubijao, a među hrvatima bi onda krenuo klati neistomišljenike. ima takvih, ne bi bio usamljen.

.

New Report

Close