Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Banke uvode naknadu za podizanje gotovine u poslovnicama, objavljeni i iznosi
Pretraživanje
Dionička društva
Zagrebačka i OTP banka uvele su novost na domaće bankarsko tržište. U obje banke uskoro se neće moći podići gotovina na šalteru u poslovnici bez plaćanja naknade, no postoje iznimke. U najvećoj domaćoj banci, Zabi, naknada je uvedena još u rujnu, dok ju OTP uvodi krajem studenog.
trial 3.3.2015.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Lihvarenje penzića koji ne znaju dizati lovu sa bankomata.

Revachevic 4.11.2017.
Korisnik s iskustvom
80%

Uključuje li to i dizanje deviza? Jer u tom slučaju to nije moguće obaviti na bankomatu.

Romel 6.9.2007.
Dugotrajni korisnik
100%

Trebaju naplačivati i ulaz u banku.
Ko u kino.

Prijezine 22.5.2019.
Korisnik s iskustvom
33%

Neznanje i treba naplaćivati

bob1391 15.12.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

A da banka meni plati kad dobije moje novce na račun?

Nije bolest sve što boli

tomislav10 30.11.2012.
Dugotrajni korisnik
100%

Prvo naplata za podizanje na šalterima, zatim slijedi naknada za korištenje bankomata …. najbolje da vrate isplatu plaća na ruke …

zesko 30.9.2019.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Novi korisnik
100%

tomislav10

Prvo naplata za podizanje na šalterima, zatim slijedi naknada za korištenje bankomata …. najbolje da vrate isplatu plaća na ruke …

2mil. rn x 10kn x 12 mj. ništa od ruku, davno su građanima vezane ruke

vodoinst 23.2.2006.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Samo podsjećam: za ovaj tip lihvarenja temelje je postavio SLinić a podršku pruža i aktualni ministar

SERO VENIENTIBUS OSSA

zez1 13.11.2018.
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
100%

Lijepo plaća na ruke. Ako ide na račun tražim od banke 200 kn mjesečno jer moj novac svaki mjesec sjeda u banku a ja to naplaćujem

zez1 13.11.2018.
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
100%

inače kakva su sva s.ranja banke napravile s kreditnim karticama i aplikacijama odlučio sam da ću sve kartice otkazati i samo koristiti gotovinu.

Tu me nitko ne pita za PIN i potpis.

kupiprodaj 2.5.2011.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
-

slažem se s tom odlukom. kad dođe mirovina, 3 dana se ne može ući u banku od silnih umirovljenika. neka se obrazuju u tom polju. moj tata od 7 banki bez problema koristi mob i pegla kartice ko sponzoruša. treba smanjiti broj šaltera i sve digitalizirati, kako vole reći političari.

joj.jao 9.11.2019.
Novi korisnik
100%

uz korumpiranog guvernera sve može samo deri

Kirin 9.12.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

zez1

Lijepo plaća na ruke. Ako ide na račun tražim od banke 200 kn mjesečno jer moj novac svaki mjesec sjeda u banku a ja to naplaćujem

Treba pitati druga Linića koji je isposlovao da je zakonski podakt jači od zakona.

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.