Tko će doista biti treći hrvatski predsjednik ?

Naslovnica Forum Razno Komentari blogova Tko će doista biti treći hrvatski predsjednik ?

Vidošević je izbor ja bi rekao velike većine gospodarstvenika, dobar dio kojih ne želi imat veze s političkim opcijama ali znaju gdje su problemi i žele da se problemi počnu riješavati. Pitanje dal će Nadan zasjest na fotelju je zapravo pitanje evolucije hrvatskog birača, dal je veći broj sdpovih/hdzovih kmetova koji glasaju za politiku svoje stranke ma kakva ona bila i ma kakvo neobrazovano djubre istu zastupalo il je hrvatski glasač shvatio da ideologije ne pune želuce i ne krpaju rupe u zakonima kojih je “normalnim” ljudima puna kapa.
Uglavnom Vidošević il opet nazad kome je čija baba pišala u cvijetnjak…

Nadajmo se da je razum počeo nadvaladavati nad emocijama i da ce većina birača shvatiti da je krajnji trenutak za okretanje prema buducnosti ali i vlastite odgovornosti za događanja oko nas.Vidošević, DA -ali nitko sam nece uspjeti bez jasne potpore na svim nivoima. Mislim da je trenutak stvarnosti pogodan za radikalne promjene u cjelokupnoj politickoj eliti. Moramo se zapitati nad gubtkom nade u bolje sutra, koliko zbog nas saimih, a još više radi naših mladih generacija koje se gube u pokušajima da skrenu dio pažnje i na sebe.
Hoće li Hrvatska sazrjeti i ima li te snage za novi preokret – pokazati će uskoro izbor za predsjednika.
Dok sramota ne postane sastavni dio odgovornosti (bez obzira da li je sramota potaknuta nesposobnosću ili je plod bezobrazluka) i dok takve stavove brane institucijom jedne stranke – ja jos uvjek nisam uvjeren u spremnost na promjene…

..tko će doista biti najskuplji fikus u zemlji….????’ [angry] [embarass] [huh] [rolleyes] [bye] [undecid] [sad]

Vidošević

dokazani gospodarstvenik, manager

Ma jebo te kome je on dokazani gospodarstvenik. Kraš je zabio u zemlju od kada je došao tamo, doveo je svojih rodijaka u tolikoj mjeri da bi mu pozavidio i sam Milan Bandić. A iz njega sisa milione i milione, a napravio ga jednom od najzaostalijih firmi u Hrvatskoj. Godinama je predsjednik Hrvatske GOSPODARSKE komore, u zemlji di GOSPPODARSTVO ako se ovako nastavi neće ni postojati, a kojoj svako poduzeće plaća 0.075 PRIHODA, a s tim nije napravio apsolutno ništa. Lik je parazit kakvih je puna država, ali sa svojom HGK jedan je od većih štetočina. A povrh svega kriminalac koji bi u svakoj iole ozbiljnijoj državi gulio kaznu višegodišnjeg zatvora. U Americi bi dobio 12 doživotnih…

I onda ga tu ovako hvališ. Da ti pamet stane.

Frende, ti ili imaš jeben osobni interes da ovaj postane predsjednik, oprosti mi ali moram se tako izraziti, ili si totalno glup čovjek…

Dakle, crnagujo, zar si doista naivac kao što se predstavljaš. Naravno da imam interes i to jebeni interes…a moj se zove boljitak ove države!

Boljitak se stvara kada pravi ljudi dođu na prava mjesta, pa tako npr. smatram da predsjednik države treba uz vrhunsko obrazovanje i znanje jezika treba imati i neki rezultat u životu, a tvoj miljenik Bandić ne samo što nema ništa od navedenog već je profesor na katedri korupcija i plemenska znanost.

Vidiš, nekada u životu treba imati i muda, a ti se javljaš nakon izbora, a i da, istina je da nisam pogodio, no ne gubim samo ja, već svi mi…a sada kada je sve spalo na 2 imena, ne preostaje mi ništa do navijati za pravdu 🙂

p.s. tvoj problem je ipak neizlječiv, naime, budala to ostaje uvijek…


Dakle, crnagujo, zar si doista naivac kao što se predstavljaš. Naravno da imam interes i to jebeni interes…a moj se zove boljitak ove države!

Boljitak se stvara kada pravi ljudi dođu na prava mjesta, pa tako npr. smatram da predsjednik države treba uz vrhunsko obrazovanje i znanje jezika treba imati i neki rezultat u životu, a tvoj miljenik Bandić ne samo što nema ništa od navedenog već je profesor na katedri korupcija i plemenska znanost.

Vidiš, nekada u životu treba imati i muda, a ti se javljaš nakon izbora, a i da, istina je da nisam pogodio, no ne gubim samo ja, već svi mi…a sada kada je sve spalo na 2 imena, ne preostaje mi ništa do navijati za pravdu 🙂

p.s. tvoj problem je ipak neizlječiv, naime, budala to ostaje uvijek…

Poštovani tatin sine,

Nikada ni nigdje nisam rekao da navijam za Bandića. Bandić kao predsjednik bio bi totalni debakl.
Što se Vidoševićevih postignuća u životu tiče, oni su na razini Bandićevih, korupcija i paraziterstvo. Plemensko znanost koju spominješ je doktorirao, to mu se mora priznati. Vrhunsko obrazovanje gospodina Nadana je da je diplomirao na EFZG sa prosjekom dovoljan ( 2).
Boljitak od Nadana Vidoševića kao presdsjednika, za ovu državu bi bio, da uz mase nesposobnih lopova koje imamo u izvršnoj i zakonodavnoj vlasti jedan takav bi doselio i na Pantovščak.

Što se tiče činjenice da ovo pišem nakon izbora, samo da napomenem da sam jjoš prije mjesec dana na forumu poslovnog.hr stavio iscrpan Nadanov CV iz kojega je prosječno informiran i inteligentan čovjek mogao shvatiti kako je Nadan gradio svoju "karijeru"…

Ako me ti i takvi smatrate za budalu, to mi je kompliment i znak da ispravno razmišljam…

crnagujo…šta ti kopiraš svoje odgovore…

no s obzirom da je ovo moj blog, dužan sam ti i na ovaj tvoj pamfletić opetovano odgovoriti..

…..luzer ostaje luzer


crnagujo…šta ti kopiraš svoje odgovore…

no s obzirom da je ovo moj blog, dužan sam ti i na ovaj tvoj pamfletić opetovano odgovoriti..

…..luzer ostaje luzer


oprostite sto smetam,zna htio sam Vam reci da je bandic sad na tv pa mislim da bi bilo dobro da ga malo pogledate sa obzirom na temu o kojoj Vas blog govori tako da bi nam onda poslije mogli objasniti o cemu je gospodin bandic govorio
pofuk
prijatna vece……sve dobro u 2010 g. i barem jos jedan blog u sljedecoj godini kvalitetan kao ovaj Vam zelim

pofuk…jedna stvar je sigurna…ko god da pobjedio mi svi gubimo…a likovi kao crnaguja i sl. koji žive u uvjerenju da je njihov omiljeni Hebrang izgubio zbog nazovi podjele glasova HDZ-a žive u jeb…prošlosti …


pofuk…jedna stvar je sigurna…ko god da pobjedio mi svi gubimo…a likovi kao crnaguja i sl. koji žive u uvjerenju da je njihov omiljeni Hebrang izgubio zbog nazovi podjele glasova HDZ-a žive u jeb…prošlosti …


vidite tu je osnovna greska u naseg naroda
ne shvacamo da smo vec izgubljeni,uostalom kao i vecina naroda na ovim prostorima pa i dalje
pofuk

New Report

Close