Uvodi se krizni porez?

Naslovnica Forum Komentari članaka Uvodi se krizni porez?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Porez na dionice i kapitalnu dobit, a ne na već oguljeni narod. To je pravednije rješenje, kako je moguće da se kod nas ne plaća takav oblik poreza?

A šte češ ti meni platiti kad izgubim na dionicama, jako ste pametni svi skupa.Na ulicu treba, o Bože kakav kretenski narod.

Uhljebe na ulicu!!!!!

A sta ces ti meni vratiti PDV ako cijena moje investicije u nekretninu padne?! Porez na kapitalnu dobit itekako. Na zalost kada se trebalo to uvesti (koncem 2007), komentari su bili slicni ovom iznad. Znamo cifre koje su izvucene sa nase burze i preko granice nase ddrzave bez JEDNE lipe poreza.

možeš meni udariti porez na popušeno

koja pušiona od burze [lol] [lol] [lol]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ja osobno nemam ništa protiv poreza na kapitalnu dobit,ali pošto nas je večina u minusu nema koristi od toga.Trebali bi dobrano "napumpati" crobex da bude dobiti .Ja bih im rado dala i 20% od dobiti, to znaći da bih izvukla svoj uloženi novac .
Gospodo iz VLADE moju potporu imate,a vi "PUMPAJTE" crobi i svi sretni [thumbsup]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Treba uvesti porez na seks što bi rekao pokojni Kečer:

totalna perverzija duševna diverzija moralna hereza sex bez poreza. [thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Porez na dionice i kapitalnu dobit, a ne na već oguljeni narod. To je pravednije rješenje, kako je moguće da se kod nas ne plaća takav oblik poreza?

*obrisano*
Kod nas se toliko toga placa ,sta se na zapadu ne placa da ti pamet stane.
Od skuplje hrane 20-30%,do rege svake godine,abnormalne cestarine,visoki PDV,samo Svedska ima veci, 24% al je tamo socijala bajka ko i zdravstveno.Imamo i visoke trosarine najvece u EU osim Danske,u Dojcu knjige 30 eu po godini,nema prijepisa na vozila ITD neda mi se ,vidim da blejis bez veze.
Nije mi jasna ni ova Ma re ili kako vec,da uvedu porez na kapitalnu dobit ,otisli bi svi spekulanti,tko bi onda ovo govno drzao na zivotu,ajd molim vas ne zamarajte,idem izracunat koliko moram platit PDV-a.
P.S
Nek vrate ovi koji su pokrali milione,a ne jebat narod.

HAHAHHAHAHAHAH



Porez na dionice i kapitalnu dobit, a ne na već oguljeni narod. To je pravednije rješenje, kako je moguće da se kod nas ne plaća takav oblik poreza?

*obrisano*
Kod nas se toliko toga placa ,sta se na zapadu ne placa da ti pamet stane.
Od skuplje hrane 20-30%,do rege svake godine,abnormalne cestarine,visoki PDV,samo Svedska ima veci, 24% al je tamo socijala bajka ko i zdravstveno.Imamo i visoke trosarine najvece u EU osim Danske,u Dojcu knjige 30 eu po godini,nema prijepisa na vozila ITD neda mi se ,vidim da blejis bez veze.
Nije mi jasna ni ova Ma re ili kako vec,da uvedu porez na kapitalnu dobit ,otisli bi svi spekulanti,tko bi onda ovo govno drzao na zivotu,ajd molim vas ne zamarajte,idem izracunat koliko moram platit PDV-a.
P.S
Nek vrate ovi koji su pokrali milione,a ne jebat narod.
[/quote]

Ma trebao si skužiti da mi je post pun sarkazma,ili bolje rečeno ogorčenosti.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Oprostite,nisam skuzio,izgaram od bijesa na ovu vladu .
Cak me u zadnje vrijeme hvata i proljev, kad vidim Milinovica i ekipu.
Bar se cistim besplatno. [embarass]

HAHAHHAHAHAHAH

Ok, spominjete porez na kapitalnu dobit, a sad neka mi netko objasni na koji način ga naplatiti, pretpostavljam da bi na kraju godine morali navesti i kapitalnu dobit kod porezne prijave i prema tome platiti određeni postotak, a šta kada bi godinu završili u gubitku???????????


Oprostite,nisam skuzio,izgaram od bijesa na ovu vladu .
Cak me u zadnje vrijeme hvata i proljev, kad vidim Milinovica i ekipu.
Bar se cistim besplatno. [embarass]

kolega smirite se i izadjite na izbore
sigurno ces pogrijesiti bez obzira za koga glasao
pofuk


Ok, spominjete porez na kapitalnu dobit, a sad neka mi netko objasni na koji način ga naplatiti, pretpostavljam da bi na kraju godine morali navesti i kapitalnu dobit kod porezne prijave i prema tome platiti određeni postotak, a šta kada bi godinu završili u gubitku???????????

Pa upravo to sam ja i spominjala,kad sam rekla da bi morali "pumpati" crobex kako bi večina dioničara završila godinu u plusu,inaće nema efekta….
a baš vidim naslovnicu na indexu,mada to i nije neki vjerodostojan portal,ali svejedno ču staviti link..

Index doznaje: Porez nije samo na plaće, nego i na sva primanja, a udara se i na dividendu!
Vaš link

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

To je nešta drugo…, dividenda se isplačuje iz dobiti poduzeća a prije isplate već je plačen porez, znači jednostavnije je da se poveća porez na dobit a ne da uvedu porez na dividendu i k tome bi oporezovali i neisplačeni dio dobiti… a šta se tiče poreza na kapitalnu dobit, moje laičko mišljenje je da bolje da ne petljaju s tim…

prevelik je…to treba uvijek po malo…2% za raju je već previše…4% turbopreviše

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

New Report

Close