Nadam se da je RBA genij koliko i ja amater

Naslovnica Forum Komentari članaka Nadam se da je RBA genij koliko i ja amater

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ali, dok se cijeli svijet priprema na nove rane, a još nije zaliječio dosadašnje, moja iduća investicija bit će nekretnina. Tu je dividenda izvjesna, a na cijenama od 800 do 1000 eura za kvadrat nema ni osobitog straha od pada vrijednosti glavnice.
-slažem se…………………..

-Uglavnom, nekako na listi dioničara ne vidim ljude koji su nam savjetovali da kupimo STTB.
-i tu se slažem…………………..i sam” sam ispao naivac ,ali drugi puta ću pametnije !

-pozdrav………..

Samo daj da ima kvadrat za 1000 eur-a .to bi bila realna cijena s obzirom na sitauciju.Mislim da ipak neće toliko pasti cjena ali tko zna vrijeme će pokazati, ali do jeseni treba novac oploditi na neki način dok se čeka pad cijene nekretnina,jer prije ako bude propala ljetna sezona neće biti nekih velkih pomaka.

Dobro, STTB obzirom na (trom) način trgovanja nama iz Hravatske najviše boli, očito istrpavanje jedne od najskupljih ( ne u tržišnoj vrijednosti već pojedinačnom iznosu dionice) makedonskih dionica naivcima. Klasična ženidba. Dapače, koliko se sjećam ticker te dionice se jedno vrijeme morao tajiti. Savršeno smišljena akcija_: prodaješ dionicu koje se misliš riješiti po sve većoj cijeni. Med i mlijeko :).
Ajmo se sada čuditi ko pura dreku što je ista špranca korištena i za TUHO, AUHR, KODT PA pa i za našu legendu i nikad okaljanu Hidricu , i slatki nam IPKK.
Što se sudstva tiče sumnjam da je uopće zainteresirano za ovakav tip luzera poput nas, jednostavno ne spadamo niti u socijalno zanimljive skupine niti u potencijalno opasne. Ajde objavi u novinama ” poznati šef podzemlja bacio se s trećeg kata zbog pohlepnih brokera”. nebi završio niti prvi od 100 pogrebni govora a čitav aparat bi bio na nogama.
Piši kući il u novine, svejedno; propalo.

Ne znam na koju cijenu će pasti 1m2, ali siguran sam da će banke dizati kamate na postojeće stambene kredite, da neće davati kredite za nekretnine osim za nekretnine na akciji tako da ćeš jedino moći kupiti nekretninu od onih firmi koje su dužne banci.

Mozgovi Raiffeisen banke i jesu najpametniji u Hrvatskoj 😉

Od kako sam sebe uhvatio u laži više nikome ne vjerujem!

Drago mi je da si poslusao savjet i poceo iznositi kako su te valjali s dionicama. Samo znas kako se kaze pametnom jednom dosta a tebi su uspjeli prodati istu foru nekoliko puta a ti si i dalje, da te podsjetim, drukao sa zarom-vidi kolumne pocetkom godine, za nase strumice tabak tipa IPKK…

VIVA LA REVOLUCION !!!


… kao npr. kad si toboze imao intervju s gosp. Ucemilovicem o nafti a istina je da si prethodnu vecer gledao Otvoreno i izvukao izjave doticnog gospodina. To spada u ozbiljno novinarstvo? …

http://www.poslovni.hr/109495.aspx

popaje, nisam te tužio za klevetu samo zato što dugujem sitnu uslugu našem zajedničkom prijatelju. kojeg je nakon svakog tvog posta toliko sram zbog tebe da se to riječima ne da opisati. no budeš li ustrajan u klevetanju, naprosto neću imati izbora

www.knjigara.com



… kao npr. kad si toboze imao intervju s gosp. Ucemilovicem o nafti a istina je da si prethodnu vecer gledao Otvoreno i izvukao izjave doticnog gospodina. To spada u ozbiljno novinarstvo? …

http://www.poslovni.hr/109495.aspx

popaje, nisam te tužio za klevetu samo zato što dugujem sitnu uslugu našem zajedničkom prijatelju. kojeg je nakon svakog tvog posta toliko sram zbog tebe da se to riječima ne da opisati. no budeš li ustrajan u klevetanju, naprosto neću imati izbora
[/quote]
Uf, vec me uhvatio strah… Inace, izvadio si moj post iz kontexta. Taj komentar sam originalno objavio jutro nakon "OTVORENOG" u kojemu je gostovao gosp. Ucemilovic kao odgovor na tvoju kolumnu, u lideru, koju si objavio odmah nakon otvorenog u kojoj si citirao doticnog strucnjaka. Mozda ti je i dao intervju TADA pa je samo ponavljao rijeci u Otvorenom ali zasto nisi tada potkrijepio svoju kolumnu dokazima i odgovorio mi nego tek sada, mjesecima nakon toga? Podsjecam te jos jednom da je to je bilo prije dosta vremena jos dok si pisao u lideru a ne nedavno kako ti sad zelis lazno predstaviti na osnovu texta objavljenog prije manje od mjesec dana. Ispod texta kojeg si postao nema kao sto mozes primjetiti ni jednog komentara… Lijepo molim da se ne sluzis PODMETANJIMA i jalnim pokusajima zastrasivanja.
Sto je sad s pozivom na kavu?

VIVA LA REVOLUCION !!!

popaje, toliko želim s tobom na kavu, da pristajem čak i da je ti platiš 🙂
šalim se, kava je na moj račun.
a kleveta je kleveta, koliko god ja dugo šutio o tome da me klevećeš.

www.knjigara.com

kad se već priča o kavi da se i ja javim hehe..
1. izaberite mjesto s dobrom kavom
2. prestanite se prepucavati
3. nastavite istraživati smrad na ZSE
4. tko nam je oteo Olivu?

New Report

Close