‘Mol rasipa novac ako za dionicu ponudi više od 3000 kuna’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Mol rasipa novac ako za dionicu ponudi više od 3000 kuna’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Gospođo Depolo nije li Vas sram izlaziti s takvim naslovima?
Pustite mađarske analitičare ( oni rade za svoje! )
Za koga Vi radite ili ste dobili 10% veću plaću za takav NASLOV?
PRESTRAŠNO!

Gospođo depolo, koliko koštaju ovakvi “plaćeni oglasi” u vašoj novinskoj kući. Htio bi zakupiti prostor unaprijed ako je moguće! Hvala na odgovoru!

Kako je nije sram?

I da svaka čast Stipi!
Od kad je predsjednik nije napravio ni jednu stvar koju ne odobravam tako da mu zbilja skidam kapu i mogu reći da će njegov odlazak biti zbilja tužan dan za našu državu.
Jednostavan je ali dobar.Mala je šteta da u zadnje vrijeme mallo gubi oštricu pa nije više tako izravan-pretpostavljam da ga to raznorazni savjetnici otupljuju radi mira u kući.
Nedaj se Stipe!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Ma gop. Tamara Depolo i gospon Peter Tordai ipak se varate !
Najbolje vi bilo da mi kao Hrvati a pogotovo mali dioničari platimo MOL-u za svaku dionicu po 200kn za, da slučajno nebi bili u gubitku.

Uspit gopon mađar vaša računica o tome kao bi plaćanje više od 3000kn bilo kotraproduktivno za MOL jer

mkaom, 18.07.2008. u 23:39
bazirano na procjenama dobiti za tekuću Ininu poslovnu godinu) iznosio vrlo visokih 18,7
je glupa !
Zašto ?
Jer vi avari kupujete INU a ne je iznajmljujet je na godinu dana!

Kad budem milijarder imat ću tajnicu da mi ovdje piše!

Grozota od članka.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

ma nezna ta depolo uopće kaj je napisala. da ju sad netko pita kaj je p/e rekla bi robna marka. kaj se svi odma tresete i uzrujavate..ina ide na 5000

Potplaćeni članak

Koga sram?
Nema srama u nasoj maloj drzavi.
Pridruzujem se StevoKrampu u pitanju: koliko kosta da se zakupi prostor za placeni oglas?

Isuse da mi je pet minuta vlasti…pa obnova Golog otoka pa onda naseljavanje sa ucesnicima u gospodarskom kriminalu i ljudima koji trade-aju na osnovu inside informacija.

AZ? Hvala, ne.

New Report

Close