Plenković je pronašao glavnog krivca za izborni poraz, jasno je rekao tko je presudio

Naslovnica Forum Komentari članaka Plenković je pronašao glavnog krivca za izborni poraz, jasno je rekao tko je presudio

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Koja glupost nevažećim glasovima. U mojoj izbornoj jedinic bila su 44 nevažeća listića (oko 5%) svih glasova. Samo na četiri ili pet je bilo dopisano ime Škoro. Svi ostali su ili skroz precrtani ili oba kandidata zaokružena ili neka druge duhovite doskočice. Tako da ova teza, da je nevažeći glasovi automatski HDZ-ovi je suluda.

Plenki po ovome ispada podkapacitiraniji od KGK. Znači svi nevažeći listići bi išli KGK jelda?

Da je baba muško zvala bi se Duško.

Milanoviću su pomogli mediji i pomažu mu godinama koliko god očajan i kriminalan bio. On im je ljubimac. Ne smeta medijima što je bio očajan premijer sa katastrofalnim rezultatima. Ne smeta ni kad je zaštitio ubojice od suda u Njemackoj. Ne smeta im ni kad je osumnjičen osobno za kriminal – izvlačenje novca iz agencije Madison. Ne smeta ni kad mu je predstojnik Ureda na sudu za krađe dnevnica tokom cijelog njegovog mandata. Ne smeta ni kad se vozi helikopterom MUPa i Vladinim avionom u privatne svrhe (uslikan na Krku i Grobniku) Sve je to medijima “normalno” kad se radi o njihovom ljubimcu!

Ove izbore odlučio je g.Miroslav Škoro.I to je jedina istina.Da je on bio u drugom krugu,pomeo bih oba kandidata.On je s ljubavlju prema RH, krenuo u Predsjedničke izbore,birači to nažalost nisu prepoznali.
Nije on ničija “tvorevina”,kako tvrde vrli političari,posebno iz hdz-a.Normalno je da njegovi birači nisu izašli na izbor za Predsjednika,jer niti jedno nije zaslužilo biti Predsjednik RH.I Milanović i Čokolinda su produkt neuspješnih političara,kojima je bitna samo funkcija i fotelja,a narod tko šljivi.”Živi bili,pa vidjeli”!

Plenkovic (kao skolovani diplomat) i njegovi crni labudovi uopce ne razumiju trenutnu geopoliticku situaciju u svijetu i zato takav rezultat.

Rezac etiketa vam je presudio. Da ste tog kriminalca spremili u zatvor purgeri bi vam bili vjecno zahvalni. Ovako…

mi smo ipak zemlja slučaj

Plenković ima ZELENU BOJU LICA……. Uf….teško je bilo gledati ga..na Kolindinom zadnjem govoru..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Plenki, grupa Borgić?
Osim anemije imaš i amneziju…
Davanje zemljišta i koncesija strancima suprotno zakonu?(pogledaj Slovence)
Izigravanje mirovinskih fondova i domaćih investitora?
Uništavanje domaće proizvodnje (krenuli otkazi)?

E moj Plenki vidio sam jučer koliko te vole čim su objavili rezultate, imat ćeš svoje sonderkomandose koji su tvoji, a udavit će te u čaši vode da bi došli na tvoje mjesto ili za sitnu korist.

Ako na nešto možeš računati u HDZ-u to je pohlepa pa makar ju potaknuo i “komunist, udbaš, bla-bla” Milanović.

Ali šta te briga oni najači su uz tebe Linić (koji nije komunjara), Bandić(nije komunjara), Dalićka, Bačić itd…

Kokice sam spremio, pivo se hladi!

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

Romel, 07.01.2020. u 08:35
pronašao glavnog krivca za izborni poraz

Zašto netko misli da je HDZSDP doživio poraz?


Koja glupost nevažećim glasovima. U mojoj izbornoj jedinic bila su 44 nevažeća listića (oko 5%) svih glasova. Samo na četiri ili pet je bilo dopisano ime Škoro. Svi ostali su ili skroz precrtani ili oba kandidata zaokružena ili neka druge duhovite doskočice. Tako da ova teza, da je nevažeći glasovi automatski HDZ-ovi je suluda.

Točno . KGK je dobila 930 000 , a kad se zbroje glasovi iz prvog kruga KGK+Škoro = 970 000.
Dakle netočno je da je Škoro odlučio. Nevažeći su kod nas većinom sa dopisanim Juričan.

to mu je hvala što želi reformirati stranku i očistiti je od polusvijeta.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Kuga ili kolera? Ne znaš kaj je gore! Kugu smo preživili pa ćemo i opet. Partija hdzsdp ide dalje!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close