Mate Rimac: Sad smo već na 600 zaposlenika, gradimo novu tvornicu

Naslovnica Forum Komentari članaka Mate Rimac: Sad smo već na 600 zaposlenika, gradimo novu tvornicu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A sto on proizvodi?

Pa maglu

Da, gluupi Korejanci i Nijemci, niš ne vide. Trebaju naše eksperte pitati. Koliko je meni poznato rade elektronske sustave za elektro-pogone. Odnosno management baterija. Bar sam tako nešto čitao u vezi s Koenigsegg Automotive AB i to ne od Rimca. Mislim da radi elektro-bicikle, proizvodi ih u Kini a proizvodi i sustave elektro-pogona za automobile.

Da…lijepo da večina vas nezna pa skoro ništa o Rimcu ali da zato komentirate.Ako vas zanima..recimo suradnja sa Koenigseggom onda na youtube pogledajte filmić o njihovoj suradnji.Isto tako je njemačka državna televizija napravila dvosatnu emisiju o Rimcu. Rimac je u svijetu cijenjen inovator. Nažalost su naši ljudi prezavidni da bi uopće mogli priznati da je netko cijenjen radi pameti a ne lopovluka.


Da, gluupi Korejanci i Nijemci, niš ne vide. Trebaju naše eksperte pitati. Koliko je meni poznato rade elektronske sustave za elektro-pogone. Odnosno management baterija. Bar sam tako nešto čitao u vezi s Koenigsegg Automotive AB i to ne od Rimca. Mislim da radi elektro-bicikle, proizvodi ih u Kini a proizvodi i sustave elektro-pogona za automobile.

Kada se pogleda njegovo financijsko izvjesce, vidi se da su prihodi od usluga 95% prihoda, tako da ne izvozi nista za sada. Jedino moze koristiti za koristenje kvota za CO2, na neku foru.

Malo mi nestvarno izgleda izjava gosp. Mate Rimca: “Mi smo krenuli raditi auto u zemlji koja nikad nije radila auto, nitko od nas nije znao kako radit auto. Nismo imali pojma što radimo…” Jer, u Hrvatskoj smo imali ljude koji su radili za velike europske i svjetske auto kuće na raznim poslovima – od studije do projektiranja odnosno konstruiranja dijelova i automobila…….. i mogao je samo njih “koristiti”.


Da…lijepo da večina vas nezna pa skoro ništa o Rimcu ali da zato komentirate.Ako vas zanima..recimo suradnja sa Koenigseggom onda na youtube pogledajte filmić o njihovoj suradnji.Isto tako je njemačka državna televizija napravila dvosatnu emisiju o Rimcu. Rimac je u svijetu cijenjen inovator. Nažalost su naši ljudi prezavidni da bi uopće mogli priznati da je netko cijenjen radi pameti a ne lopovluka.

Rukavica nije inovacija a nije ni dobio patent za nju kao ni za retrovizor, BMS i hladjenje su mu napravili drugi, njegov je samo novac. Ili od oca, ista stvar.

Da nam je barem više takvih kao Mate. O svakome govore njihova djela a ne isprazne beskorisna tlapnje.


Da nam je barem više takvih kao Mate. O svakome govore njihova djela a ne isprazne beskorisna tlapnje.

jedva čekamo proizvod pa cemo povjerovati djelima

Status Quo: Roll Over Lay Down

Da ja toliko novaca dobivam od države ne bi se bavio zastarjelim tehnologijama iz 19 st.

Nije mi jasno zbog čega ne razvija automobile na vodik, već na struju koju moraš opet proizvesti.

Inače svi ti električni automobili ako na krovu i haubi nemaju solarne panele za punjenje baterija za mene nisu ekološki.

Kada bi barem imali 1000 Rimaca

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close