Agencija za ugljikovodike snima Dinaride iz zraka radi budućih istraživanja

Naslovnica Forum Komentari članaka Agencija za ugljikovodike snima Dinaride iz zraka radi budućih istraživanja

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A što je bilo s mitskom naftom iz srednjeg Jadrana? Očigledno je iznenada presušila, pa sad moraju tražiti nove mitske izvore na planinama.


A što je bilo s mitskom naftom iz srednjeg Jadrana? Očigledno je iznenada presušila, pa sad moraju tražiti nove mitske izvore na planinama.

zar vam nije logično da je Barbari dosta naslikavanja s kacigom po brodovima na moru, treba žena malo promjene i nije uopće čudno da se odlučila za planine
s nestrpljenjem očekujem nove fotografije s helikoptera
samo mi nije jasno što će od strojeva kupiti za bušenje planina, jer mislim da onaj kupljeni ruzinavi brod
neće moći na Dinaride, jedino ako angažiraju opet generala Antu da ga sa svojim momcima iznesu na vrh
koliko neki ljudi propate u stvaranju države da bi se ovakvi mogli zeje…..ti


A što je bilo s mitskom naftom iz srednjeg Jadrana? Očigledno je iznenada presušila, pa sad moraju tražiti nove mitske izvore na planinama.

zar vam nije logično da je Barbari dosta naslikavanja s kacigom po brodovima na moru, treba žena malo promjene i nije uopće čudno da se odlučila za planine
s nestrpljenjem očekujem nove fotografije s helikoptera
samo mi nije jasno što će od strojeva kupiti za bušenje planina, jer mislim da onaj kupljeni ruzinavi brod
neće moći na Dinaride, jedino ako angažiraju opet generala Antu da ga sa svojim momcima iznesu na vrh
koliko neki ljudi propate u stvaranju države da bi se ovakvi mogli zeje…..ti

New Report

Close