Kujundžić: Drugi imaju za medicinu 5.000 eura, a mi 750 eura po stanovniku

Naslovnica Forum Komentari članaka Kujundžić: Drugi imaju za medicinu 5.000 eura, a mi 750 eura po stanovniku

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Šizofreni intervju ministra Kujundžića koji je prvo implicitno nahvalio tržišne ekonomije i njihove zdravstvene sustave s 5000 eura po glavi, a zatim tipično socijalistički najavio dodatne namete za ‘naciju’ (čitaj: porezne obveznike) kako bi se pokrili sve veći dugovi u zdravstvu.

imaju zato što su im ministri i Vlada sposobni, za razliku od vas, dobar dio ljudi je već bolestan zahvaljujući vama i to stvara dodatni trošak i opterećenje sustava, daj navedi jedan primjer, koja to djelatnost ima računa čekati svoj novac tri godine (1000dana Dubovnik) a da im se to ne isplati i da sada ne navodimo zašto im se isplati, kada je neki ministar detaljno analizirao po mjestu troška (bolnici) gdje i kako nastaju te milijarde dugova prema farmaceutskoj industriji, a koliko love se troši na ostalu nabavu, održavanje, izgradnje i nemoj se praviti da i tebe nije neki izvođač optuživao kod izgradnje kuće, sigurno je sve bilo transparentno, kako da ne, ti baš tako pametan, a narod gloop

Nisam imao nikakvu uslugu u bolnici, a svaki mjesec placam pozamasnu svotu. Mogao bi uzeti stan na kredu za to.

Sustav se ne raspada, on se raspao.
A medicina nije hobi, nego zanimanje.

Samo nije napisao koliko ti drugi imaju plaću po glavi stanovnika.

Nesposobni uhljeb najlakše se može namiriti da podigne poreze.

Ja bi za svakog političara i člana stranke nabio 200% poreza na njihova primanja.

Pa bi nam zdravstvo procvjetalo.

Naročito psihijatrija.

Privatiziraj zdravstvo.

New Report

Close