Mladim obiteljima za preseljenje daju 100.000 kuna, obnovljeni su vrtić i škola a može se pronaći i posao

Naslovnica Forum Komentari članaka Mladim obiteljima za preseljenje daju 100.000 kuna, obnovljeni su vrtić i škola a može se pronaći i posao

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nema nikakve budućnosti s 3500 kuna, to je samo zavlačenje ljudi i oduzimanje dragocjenog vremena koje su mogli utrošiti za kvalitetnu selidbu u Irsku ili Njemačku.

Bez 8-9000 kuna se ne isplati uopće raditi, a razlika u odnosu na spominjanih 3500 novci su koji odlaze na plaćanje raskoši HDZ-SDP komunista i za plaćanje ljenčarenja u javnom sektoru.

Ljudi ne razumiju da svaka kuna koju im poklanjaju ide “u korist vlastite štete”.

Bez 8-9000 kuna se ne isplati uopće raditi, a razlika u odnosu na spominjanih 3500 novci su koji odlaze na plaćanje raskoši HDZ-SDP komunista i za plaćanje ljenčarenja u javnom sektoru.

Neto 8-9000 iznosi 14-16000 bruto. Dok god je takav omjer vecina poslodavaca moze sanjati isplatiti, a vecina posloprimaca sanjati primiti ovakvu placu.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


Nema nikakve budućnosti s 3500 kuna, to je samo zavlačenje ljudi i oduzimanje dragocjenog vremena koje su mogli utrošiti za kvalitetnu selidbu u Irsku ili Njemačku.

Bez 8-9000 kuna se ne isplati uopće raditi, a razlika u odnosu na spominjanih 3500 novci su koji odlaze na plaćanje raskoši HDZ-SDP komunista i za plaćanje ljenčarenja u javnom sektoru.

Ljudi ne razumiju da svaka kuna koju im poklanjaju ide "u korist vlastite štete".

tak sam i ja mislio, a vidi me sad

analogno digitalizaciji društva, klošar korača u korak s vremenom

New Report

Close