Marićeva poruka: ‘Svemu jednom dođe kraj, pa i državnom pomaganju brodogradnji’

Naslovnica Forum Komentari članaka Marićeva poruka: ‘Svemu jednom dođe kraj, pa i državnom pomaganju brodogradnji’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

hdz EU nikako da dođe kraj bez obzira koliko ste toga uništili. Uljanik nikom nije naudio ali sada kada mu treba pomoć nema se, ali agrokoru se pomoglo tome nije došao kraj. Koliko laži i licemjerja pa ovo je katastrofa.

Sokrat: Vidiš li prijatelju ona tri čobana? Sve dok oni mogu da nadglasavaju mene i Platona i uslijed toga da donose odluke, ja u demokraciju ne vjerujem.

Meni kao poreznom obvezniku je ohrabrujuce.

Pa smijenite upravu i stavite onog Alvareza da to sve vodi… pa ga onda nakon dva dana platite i maknite i stavite Ramljaka….pa onda na kraju onog trećeg… I do kraja godine cvjeta cvjeće u Uljanik poduzeće…

Toliko ste nahvalili uspješan postupak prema Agrokoru, da bi bio grijeh to sve ne ponoviti na Uljaniku, a mislim da i zakon baš ne voli kada se prave takve razlike..

Ili je možda uvjet spašavanja Marićevo radno iskustvo u firmi koju se spašava?

Mene jedino zanima kad će doći kraj njemu i njegovom šefu. To će biti milienijski najbolja vijest za HR gospodarstvo.

Da je IDS obećao ruke za većinu u Saboru, sigurno bi se našla još koja kuna za Uljanik

A zašto se gubitaš Agrokor spašava?


A zašto se gubitaš Agrokor spašava?
Tebi u inat.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Gdje je Uprava Uljanik grupe i njihovi njemački konzultanti za turizam na lokaciji škvera, IDS čelnici kao nositelji prostornih planova, drugovi i sinovi iz Uljanik plovidbe…unaprijed dogovoren stečaj i gradnja apartmana. A došadašnje Vlade s šupljom glavom u pijesku.

Agrokoru da, a Uljaniku ne jer nema za prste omastiti!

Prosle godine ste odustali od Dure Dakovica,rekli ste da nije od strateske vaznosti a sve do nedavno je bio,Agrokor niste rjesili ni ti ce te ga rjesiti,a sad i Uljanik,pa gospodo sta vi tocno radite?Eh,da zaboravih Petrokemiju,mogu li se ja negdje prijaviti na natjecaj za ministra jer izgleda da se nesposobnost placa,a sposobne se tjera.
Sve te grane gospodarstva i djelatnosti mi porezni obveznici mozemo platiti i pojest g**** i prezivjeti,samo je pitanje ima li smisla ako ce doci drugi pa opet sve zaribati.


Agrokoru da, a Uljaniku ne jer nema za prste omastiti!

dok ids masti u uljaniku naravno da hdz ne može ali ako uljanik ode u stečaj onda hdz masti i pare i jare, em će stečajni biti hdz a država je najveći vjerovnik, em su idsu izbili najvažniju stratešku utvrdu …tek po stečaju uljanika je win-win za hdz

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Pa vlada tvrdi da Agrokor neće koštati državu ni lipe. Banke preuzele kompaniju a maca popapala dionice. Vlada nije dala Agrokoru nikakve garancije za kredite, koje je Agrokor uzimao. Zato se Agrokor ne može uspoređivati s Uljanikom, koji vladu drži za jaja, jer je dala veeelika jamstva.


Pa vlada tvrdi da Agrokor neće koštati državu ni lipe. Banke preuzele kompaniju a maca popapala dionice. Vlada nije dala Agrokoru nikakve garancije za kredite, koje je Agrokor uzimao. Zato se Agrokor ne može uspoređivati s Uljanikom, koji vladu drži za jaja, jer je dala veeelika jamstva.

Ti bas nist ne kužiš.

New Report

Close