Konzum isplatio regres i povećao plaće 1.900 zaposlenih, otvoreni natječaji za nove radnike

Naslovnica Forum Komentari članaka Konzum isplatio regres i povećao plaće 1.900 zaposlenih, otvoreni natječaji za nove radnike

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Takav hebeno visoki regres ne isplaćuje niti zdravstvo niti privatna industrija ..koja ima novaca..
Pa, OTKUDA PRAVO KONZUMU , da u ovoj besparici i problemima..trgovcima isplaćuju tako visoki
REGRES?? Ili je to samo način – da se izvuče NEOPOREZIVI DIO isplate – kako bi se pred stranog investitora pokazala osnovica – sa svim mogućim izvučenim novcem..? Pa, jesmo li ga mi skloni
zeznut svakog invenstitora.. ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Takav hebeno visoki regres ne isplaćuje niti zdravstvo niti privatna industrija ..koja ima novaca..
Pa, OTKUDA PRAVO KONZUMU , da u ovoj besparici i problemima..trgovcima isplaćuju tako visoki
REGRES?? Ili je to samo način – da se izvuče NEOPOREZIVI DIO isplate – kako bi se pred stranog investitora pokazala osnovica – sa svim mogućim izvučenim novcem..? Pa, jesmo li ga mi skloni
zeznut svakog invenstitora.. ?

pa bolje bi im bilo da počnu ako vec imaju novaca, dok im i to malo dobrih radnika nije zbrisalo preko grane…

e moji poslodavci, nikad pameti necete doci


Takav hebeno visoki regres ne isplaćuje niti zdravstvo niti privatna industrija ..koja ima novaca..
Pa, OTKUDA PRAVO KONZUMU , da u ovoj besparici i problemima..trgovcima isplaćuju tako visoki
REGRES?? Ili je to samo način – da se izvuče NEOPOREZIVI DIO isplate – kako bi se pred stranog investitora pokazala osnovica – sa svim mogućim izvučenim novcem..? Pa, jesmo li ga mi skloni
zeznut svakog invenstitora.. ?

Uvijek se mozes zaposliti u Konzumu i uzivati u tako visokom regresu

New Report

Close