“Ja bih vratila novac, bačena je sjena na cijeli proces”

Naslovnica Forum Komentari članaka “Ja bih vratila novac, bačena je sjena na cijeli proces”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ovo se mora pretočiti u novi zakon,

čl.1. ukradi ako možeš, ako te uhvate, vrati koliko sam ocijeniš da je previše i sve ok,
traži dalje drugu priliku

autori zakona KGK i AP na temelju vlasitih izjava u medijima

Eto. Kolinda sama potvrduje koliko se nasim politicarima telerira !! I opet ce nam za stanje u drzavi biti krivi oni ili ovi …. Meni samo nije jasno sto smo nas 30-ak % Hrvata skrivili da smo se morali roditi bas u toj kaljuzi ??? Ili sam pretjerao, mozda 20-ak % ? Ima li tko mozda kakav odgovor ?

“Ona bi vratila novac” – poštovana gospođo predsjednice hoćete li u slučaju da Zdravko Mamić bude osuđen u kaznenom postupku vratiti novac u državni proračun ili dobrotvorne svrhe koji je dotični potrošio na vašu predsjedničku kampanju i organizaciju vaše rođendanske proslave.

Kakva licemjerka. Ma svi su političari isti i lijevi i desni i srednji i svih boja. Fuj ukratko.

ako su posao odradili, zašto bi vratili novac koji su dobili za taj rad?!? osim toga, kad bi vratili novac priznali bi da su napravili nešto nezakonito!
ako i kad bude postojala presuda da su krivi, onda će se odrediti obveza vraćanja novca, a sve ostalo je demagogija predsjednice za novi mandat!


ovo se mora pretočiti u novi zakon,

čl.1. ukradi ako možeš, ako te uhvate, vrati koliko sam ocijeniš da je previše i sve ok,
traži dalje drugu priliku

autori zakona KGK i AP na temelju vlasitih izjava u medijima

hahaha, baš tako, ako prođe ok, ako ne vratimo pare i ono jbga oprostite probali smo ali nije uspjelo, jaoooo koja banana država.. ili kako je Milanović rekao Slučajna država :))))

Vratit će isto kao što je vratio Sanader, Ježić, Kutle Merzelica, Banditos i ostali članovi UZO-e.

Pa Dalička joj je sve rekla.

Nije Dalička kriva što je predsjednica krivo shvatila tko je pisao zakon.

Inače kr.iminalci čine ipak samo 15 % hrvatskog društva.

Ulizivanje njima da mogu krasti, a ako ih uhvate vrate novac………….

Neće pomoći predsjednici da dobije nove izbore.
Premalo glasova

Kad bolje razmislim da svi HDZ-ovci koji su isisali ovu jadnu državu vrate novce državne financije bi bile 80 milijardi dolara u plusu.

Da Kolinda samo vrati troškove svojih putovanja i izmještanja s Pantovčaka DIOKI je mogao dalje raditi.

New Report

Close