Rimac u samo tri tjedna prodao 150 primjeraka C_Two po prosječnoj cijeni od 2,2 milijuna eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Rimac u samo tri tjedna prodao 150 primjeraka C_Two po prosječnoj cijeni od 2,2 milijuna eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Baš me zanima koliko će od ovoga pokazati slijedeće godine financijsko izvješće za 2018.

bravo! pusti Mate ove zavidne jalnuse.

nije svaka znatiželja na korist čovjeku!
Mate, samo tuci! Ima nas i ponosnih!

svaka čast!

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

To je izvoz (pameti i dobara)! Bravo i samo naprijed!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Jedva čekam da vidim koliko poreza će na platiti.

A poticaje će države napokon moći usmjeriti u industrije koja će otvarati nova radna mjesta.

npr. industrija otpada.

Mate Mate samo naprid. Jugoslaveni na aparatima. Brine ih porez jer je u HRK. Oni bi da njima polažeš račune ha ha ha ha jer nikad nisu otvorili niti jedno radno mjesto. Ki bi da bi. Ha ha ha

Trebao bi Mate svog CFO-a poslat Elonu u pomoć
Usput može ponijeti i “secret sauce” tako da slijedeći puta C_Two bude u orbiti u znak zahvale…


Mate Mate samo naprid. Jugoslaveni na aparatima. Brine ih porez jer je u HRK. Oni bi da njima polažeš račune ha ha ha ha jer nikad nisu otvorili niti jedno radno mjesto. Ki bi da bi. Ha ha ha

Opet pišete g.luposti.
Ako pogledate koliko je Hrvatska imala tvornica (poljoprivredu i stočarstvo neću spominjati) onda je vidljivo da je za vrijeme Jugoslavije u Hrvatskoj bilo puno više Hrvata zaposleno nego sada.

Zapravo lakše je nabrojiti koja radna mjesta “veliki hrvatski rodoljubi” nisu uništili.
Ajde sad će Krstičević otvoriti remont firmu za stare zrakoplove.
Nadam se samo da je ugovorom definirano da Izraelci jamče da će zrakoplovi od dolaska u Hrvatsku letjeti još 30 godina (ako neće moći da će nam poslati zamjenski borbeni avion) i da će osigurati dijelove za te zrakoplove.

Što se Rimca tiče pošto je prodao sve automobile ne mora vući aute u SAD na autosalon pa može svoj uradak prikazati na Zagreb auto showu.

Znam da ne treba kad je već prodao sve automobile, ali kad Hrvatska država daje poticaje ovakvim firmama, bilo bi u redu da Hrvati vide krajnji proizvod kad ga već plaćamo skupo.

@hasenfefer-ajde se malo raspitaj o zaposlenosti i produktivnosti u srboslaviji!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


@hasenfefer-ajde se malo raspitaj o zaposlenosti i produktivnosti u srboslaviji!

Boli me đon za to.

Ja živim u Hrvatskoj i želim da mi bude bolje nego što je bilo u Jugoslaviji.
Pa 27. godina je prošlo, svijet je golemim koracima otišao naprijed a nama je gore nego što je bilo u Jugoslaviji.

Pa zbog čega Hrvati masovno odlaze iz Hrvatske?
Misliš zato jer im je dobro.

Zbog toga jer je mafija preuzela Hrvatsku koju je opljačkala i dalje je pljačka.

Sanader, Vidošević, Kutle, Gucić, Todorić, Gregorić, Valentić, Gavrilović, Bandić (ste vidli kak se opet pokazao u svom mercedesu na smetlištu gdje dobiva pinku, nećemo kažnjavati ove koje su ovdje dovezli otpad)……………………………………..svi ratni profiteri, suci i odvjetnici

Nastavio bi s popisom ali nema dovoljno mjesta.

Na kraju krajeva Rimac je izdanak te škole.

Prema njegovim riječima dobio je novac od tateka (koji je popalio lovu u Hrvatskoj, vratio se iz NJemačke zbog toga) koji je tako oprao novac.

A ti i dalje pljuj po Hrvatima koji upozoravaju na kriminal i mafiju u društvu i čudi se kad samo hebeni kr.iminalci ostanu u ovoj vukojebini i pošalju šerifa da mu daš mjesečni harač od 95 % prihoda.

Inače smisao je bio o poticajima koje i Vi i ja plaćamo za nekog tko ima dovoljno stranih ulagča.

Tako je bilo i s Todorićem pa znamo kako je lopovluk poticaja završio.

Ima samo 1 jedna stvar koja je zbilja bila bolja u Jugoslaviji.
Danas je to mlohava ćuna.


Ima samo 1 jedna stvar koja je zbilja bila bolja u Jugoslaviji.
Danas je to mlohava ćuna.

Pa bar im se dizao na žene.

Ovi današnji HDZovci sve homoseksualci.

Izboriti će se za bolja prava homića i lejzbiki nego što je bilo u staroj Jugi.

Što jest jest.

Što novac radi, mijenja i spol.

New Report

Close