Bivši direktor Piškornice krivotvorio diplomu?

Naslovnica Forum Komentari članaka Bivši direktor Piškornice krivotvorio diplomu?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Balkanski cigojner. Krivotvorenje isprava trebalo bi kazneno kaznjavati zatvorom.

krivotvorio ili krivotvorili mu
taj prometni izgleda najviše i služi za promet krivotvorenim diplomama

Ne znam da li je netko pogledao te diplome..? Npr. oni koji su ga zaposlili? Malkice, ovlaš onako…ima li možda kakav žigić negdje, ovjerena kopija originala…? Recimo župan Darko Koren, koji ga je zaposlio..? Koji je kum s njim..? Jad i bijeda od nesposobnosti ove županije, ovog župana, države…

ja bi da i nagradio

mi smo ipak zemlja slučaj

Fakultet prometnih znanosti nije fakultet nego ubrzani tečaj plesa! Taj tečaj može završit svatko tko je završio 4 godine pučke škole…..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Fakultet prometnih znanosti nije fakultet nego ubrzani tečaj plesa! Taj tečaj može završit svatko tko je završio 4 godine pučke škole…..

e ne može svatko
samo oni koji unaprijed dobiju informaciju koja će glazba svirati i koliko se ubacuje u džubox

koja smo mi vukojebina .strašno.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close