Ramljaku prekipjelo, odlučio otići

Naslovnica Forum Komentari članaka Ramljaku prekipjelo, odlučio otići

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

čitam
plačem
i pišem
Ante
zbogom

taj dio vjerovnika koji napominje kako “oni plaćaju, kako samog Ramljaka, tako i savjetnike, i da Vlada nema ništa s tim” neka pokažu isplatne virmane pa da vidimo koga i koliko to oni plaćaju jer koliko sam upoznat, svi troškovi se podmiruju iz kredita i prihoda tvrtki iz grupe koje je ramljak proglasio “stečajnom masom” agrokora i time namjeravao razvlastiti manjinske dioničare iako su oni vlasnici oko 40% posl.subjekata koji ćine grupu agrokor

ti isti vjerovnici su ništa, tek strana u postupku sve dok se ne usvoji nagodba koju treba potvrditi Sud, koji na temelju nakaradnog tumačenja zakona od samog “izvanrednog upravitelja” ,isto kao i on, žele ukrasti 40% tuđega, tj, imovine manjinskih dioničara ne bi li umanjili gubitke koje su svojevoljno napravili prihvačajući todorićeve (ne)uvijete kojima su ucjenjivani i isplaćivani nakon godinu+ dana i to ćesto kakvom kompenzacijom ne usudivši se tada niti zucnuti a gle kako su sada miševi postali najglasniji

također, ti isti vjerovnici su fiktivno kreditirali agrokor regresnim mijenicama računajući proviziju i 20% uvjereni da todorić ne može propasti jer ako agrokor propadne, propada država…eto vam sada, država nije propala a vi ste se uhvatili ramljaka ko utopljenik za slamku jer ste svijesni da bi u regularnom pred/stečajnom postupku izgubili mnogo više

a i taj ramljak, ako ne želi još veću kompromitaciju i pokretanje kaznenog postupka, najpametnije mu je da skupa sa daličkom ode i ne pojavljuje se više jer angažiranje tolikih savjetnika uz sve uprave i nadzorne odbore povezanih društava te angažiranje svoje tvrtke i to po ovolikim cijenama je sasvim očito i svima više nego jasno- isisavanje i korupcija posrnulog agrokora

treba prićekati da se vidi da li stvarno daje ostavku ili je to tek spin razmaženog i aragantnog izvanrednog upravitelja koji zbog dijela očajnih vjerovnika koji mu se uvaljuju misli da je nezamjenjiv ali eno puna groblja “nezamjenjivih” a svijet otišo dalje bez njih

sutra todex 50% na otvaranju, ja sam out ali ću se veseliti kao da sam in

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

smiješno je što bi se tako lako odrekao ministrice, kada se prije “svim srcem” borio za svoje ministre.

Pa nejde to tako .
Uzeo lovu, ništa osim za određene (bogom dane) donio lovu i vlasništvo a Agrokor propada.

Naravno ZNA SE tko ga je postavio pa neka oni iz svoje privatne imovine vraćaju novce za dug koji je napravio.

Ps. Jel od danas opet radi za TexaKAKO?

Vrati novac koji si prevarom i smišljenom pljačkom uzeo…………..ništa drugo.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ante i nama je
gdje da mi odemo

New Report

Close