Digitalna transformacija je bajka sve dok se ne podigne razina obrazovanja građana

Naslovnica Forum Komentari članaka Digitalna transformacija je bajka sve dok se ne podigne razina obrazovanja građana

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

U Hrvatskoj su čak i informatički pismeni ljudi otvoreno protiv kriptovaluta. Bez obzira što smo svi već n puta opljačkani kroz staru deviznu štednju, Ljubljansku banku, mirovinske fondove, Agrokor itd. za njih su kriptovalute i dalje prevara. Uostalom dovoljno je pogledati komentare na temu Bitcoina ovdje na forumu i sve će vam biti jasno. A to su kao financijski pismeni ljudi koji čitaju Poslovni, trguju na ZSE i žele investirati.

Vortac, idem odmah kupiti bitcoin po tvojoj preporuci samo da te mogu tužit

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

jel bi volio da te malo tužim?

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

vidi ovo, vidi budućnost:

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

Bernarde Iveziću, tvoje me pisanje inspirira

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

Hvala forumašu “praviptf” što se javio i tako na najbolji mogući način demonstrirao upravo ono o čemu članak govori – razina obrazovanja hrvatskih građana je stravično niska. Čak im i osnovno korištenje ovog foruma već predstavlja nepremostivu prepreku, što je i kudikamo gore od činjeničnog stanja koje je autor opisao u svom tekstu. Molim moderatore da ne brišu ništa jer ovo je uistinu vrlo poučan praktični primjer.

ali mi se činiš neobrazovan, da ne kažem neotesan

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

nikako nemojte brisati ništa od 2007. nadalje. Sve to treba pomno istražiti

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

znam ja i koga treba pitati ;)_

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

New Report

Close