Za četiri steaka, pržene morske plodove i vodu dobili račun od 1.100 eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Za četiri steaka, pržene morske plodove i vodu dobili račun od 1.100 eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ne razumijem – jel ti turisti ne znaju čitati brojke i slova na cjeniku/meniu? Ako nisu dobili meni ili nekako drugačije došli do cijene onoga što su htjeli pojesti – zašto su naručili? Mislim, jede se na Trgu sv. Marka, cijene su brutalne i to je ok. Takodjer, ima steakova i steakova, ima raznih morskih plodova i raznih voda.

Jedva čekam ljeto pa kad počnu kako je Dubrovnik skup i kako je kava nasred Straduna “strašnih” 35 kn. Naravno da je 35 kn, a to je još i premalo.

…takav slučaj i ja sam opisala u Veneciji, nije restoran bio na samom trgu, već ulicu dvije dalje, ali,..
isto tako prošla je jedna njemačka obitelj , koja je jela pokraj nas . Bilo ih je 5-6 tero , odraslih, i konobar
se bavio samo s njima, dok je nama bacio na stol bečke šnicle i tjesteninu ..sve zajedno samo oko cca 130 Eura.
Ne radi se samo o tome, da ti naplate ono što je na jelovniku, nego pažljivo čitaj , na sve se obračunava
posluživanje još ne znam više 15-20% …i nije jednako ako konobar stoji i stavlja ti jelo na tanjur ili
stavi sve na stol , pa ti sam rasporediš….Morski plodovi u Veneciji plaćaju se suhim zlatom…
a koji su to prženi morski plodovi? …….nemam pojma…a ja ih u Italiji ne bih jela , da su od zlata.
Kad su njemački turisti sve izdegustirali u veselju, nastao je tajac……kad je stigao račun…
Suprug zna njemački, talijanski ne znamo baš dobro,ali je prepričao…da su turisti odbili
platiti, odbili su izaći iz lokala, dok ne dođe financijska inspekcija. ili policija …tako nekako..
I dok su u lokalu svi čekali – da se stvar riješi…jer se turisti nisu htjeli pomaknuti sa stolaca….mi smo otišli..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close