Guverner Vujčić: U idućim mjesecima kamatne stope će biti niže, ali to neće trajati zauvijek

Naslovnica Forum Komentari članaka Guverner Vujčić: U idućim mjesecima kamatne stope će biti niže, ali to neće trajati zauvijek

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

nisam guverner, ali mogu potvrditi njegove riječi, ništa neće trajati zauvijek, možda tek Hajduk, ali i on je malo sumnjiv u zadnje vrijeme

***prije par mjeseci u yutarnjem je dal interview di napominje da budu iduće godine rasle kamate i nek ljudi ne uzimaju kredite zbog toga… kak sad budu padale? daj se odluči više

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

E da nam je svima ovakva pamet svi bi bili guverneri HNB-a.

da nije tisko kune ko sumanut kamate bi bile na nuli

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

a pazi sad KUPNJE eura od strane HNB-a po 7,54 kune tečaju (otprilike), ili- kako izgubiti što više novaca na tečaju

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima


a pazi sad KUPNJE eura od strane HNB-a po 7,54 kune tečaju (otprilike), ili- kako izgubiti što više novaca na tečaju

HNB je braneći tečaj u zadnjoj intervenciji prodao €, nije kupovao

ah, kad čitam neprovjerene informacije na forumu! Rekao ****** da HNB kupuje eure (300 milja ili tako nekako) i ja za promjenu ne provjerim (inače sve provjeravam) i onda ispadnem g.lup. Moja javna isprika (neću provjeravat ne da mi se :)). Bravo guverner! Iskoristit ću ovu priliku da zamolim guvernera sljedeće ljeto tečaj 7,2 kune euro a 2019 6, 8 kuna. Da si i ja mogu priuštiti ići na more!
Hvala

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

dakle ovako.. operacija fine prilagodbe. 13. prosinca 2017. otkupljeno od banak 345 milijuna eura po tečaju od 7,56 kuna/euro
https://www.hnb.hr/temeljne-funkcije/monetarna-politika/instrumenti/aukcije-i-intervencije

malimllr, molim komentar?

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

ako se pitate zašto vam standard ne raste, pitajte guvernera 🙂

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

dakle, u zadnje dvije godine oko 2 milijarde eura otkupljeno za NIŠTA.. e sad, tih 2 milijarde eura (otprilike) ostvaruje prinos manji od 1%, dok se mi zadužujemo po 3 i više posto i to slavimo kao uspjeh. a inflacija debelo iznad 2%

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

još nam samo fali 0% kamate na štednju kunama sa visokom inflacijom i deprecijacijom tečaja ..

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

nije čudo da nam je bankarski sektor tako zdrav!! bravo guverner!

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

imamo inflaciju u uvjetima RAZDUŽIVANJA i DEMOGRAFSKOG SLOMA, s plaćama ispod 2007. godine!!

s plusom u platnoj bilanci

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

inflacija u deflaciji.. originalni jugo proizvod

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

New Report

Close