Hrvatski grad u kojemu se više ne mogu kupiti niti cipele

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvatski grad u kojemu se više ne mogu kupiti niti cipele

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

@jovane ….. a kako bi ti piva recimo prije 300-400 g. dok su osmanlijske sablje harale ….. a prije 25 g. slobine horde
a sokole…..

DAJ PET !!!

očekujem Ured Predsjednice trajno u Iloku, neka od istoka krene stvarati Švicarsku i neka za početak od svoje kolekcije napravi socijalnu samoposlugu cipela

Ja sam Vukovarac i dobro mi je poznata situacija u Iloku ,

kao i u Vukovaru.

Problem Iloka ne može se riješiti u ZG, Vi morate dati prijedlog .

Poduzetničke zone sa izuzetno povoljnim poreznim olakšicama,

poticaji ministarstva gospodarska za prve 3 – 5 godine poslovanja, oslobađanje

od poreza ( prve tri godine ) posebne linije sufinanciranja HABORA ; “samo ne ovako

dobre kao što sada postoje”;.

Otkup nekretnina koje se sada prodaju ( APN program ) i poklanjanje novim obiteljima koje će u njima stanovati 10 godina ,subvencija vrtića ,knjiga za školu, učeničkog prijevoza ( Vukovar , Osijek ).

i bez problema će se situacija popraviti za par godina, ali mjere moraju biti POTICAJNE.

Da bi se Grad razvio u njega moraju doći kvalitetne tvrtke !

Tvrtke će doći ako ih privuku poticajne mjere.

@vodotoranj
Pametno zboriš ……. ali to znaju manje više svi . Uz dužno poštovanje to je blejanje.

DAJ PET !!!



@vodotoranj

Pametno zboriš ……. ali to znaju manje više svi . Uz dužno poštovanje to je blejanje.

Svi osim kokošara koji (ne) vode državu!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close