HRT ukinuo emisiju “Hrvatska uživo”, poslali su i objašnjenje

Naslovnica Forum Komentari članaka HRT ukinuo emisiju “Hrvatska uživo”, poslali su i objašnjenje

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ova Severnjača meni uvijek djeluje nespremno za voditeljicu na HTV-u

Gledatelji se umore i od dobrih, a kamoli ne od loših voditelja i voditeljica!

Najkvalitetnija informativna emisija na HDZ-ovoj televiziji!

Sa HRT ovim programom sam zadovoljna. Jedino – što ne gledam je DNEVNIK .
Zbog iritantne voditeljice . Jest , da ona dobro fizički izgleda, i simpatična je vjerojatno , ima lijepe
crte lica i sve pet…ALI.
Ona to vodi tako kruto, štreberski, dosadno, mimike lica niti nema, nema obraćanja ljudima, nije uvjerljiva u ničemu, ko da čita roman iz ruske književnosti…..kad vidim da ona vodi dnevnik, okrenem program..
Odbija me , taj uzvišeni, zamaskirani i ukočen pogled i odnos prema gledateljima, i vijesti koje
iznosi.

Imaju krasne emisije koje ne propusštam , sve više predivnih dokumentarnih emisija, putopisa i
zanimljivosti, najbolji filmovi / odlična cenzura / i izbor svega…
Ali, previše regionalizacije – regiona, regionalnih stvari-..za to bi trebale služiti regionalne
televizije, a glavna Tv. ipak za najznačajnije stvari i najbitnije informacije… Program je sada bogatiji,
širi- JOŠ UVIJEK PREMALO EMISIJA O TURiZMU,/ to nam je bitno/ ….emisije o uređenju apartmana,
restorana, kafića, pripreme restoranskih jela, uređenja okoliša, funkcioniranje i gradnja bazena,
sauna, uzgoj cvijeća i voća., dekoriranje prostora, savjeti o odgoju djece, bebama, zdravlje starijih osoba, potrebe starijih…
Posebne emisije / ima ih / o financijama , kreditima / to je sve prestručno , nerazumljivo ljudima
to treba pojednostaviti… Zanimaju nas reportaže iz inozemstva naših ljudi….njihova iskustva,
i slično…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Mene samo zanima kad će ukinuti pretplatu?Zar zbilja ima još netko da gleda HRT?U doba brzog interneta,i svih ostalih 150 programa?Osim penzionera koji su zaglavili u 1980-oj…

"Only dead fish swim with the stream"


Mene samo zanima kad će ukinuti pretplatu?Zar zbilja ima još netko da gleda HRT?U doba brzog interneta,i svih ostalih 150 programa?Osim penzionera koji su zaglavili u 1980-oj…

Pretplatu nece ukinuti nikad. Tada bi se broj zaposlenih na HTV trebao smanjiti za barem 50% plus svi oni na Ugovor o (ne)djelu.

Ja bih povećala CIJENU SEKUNDE REKLAMA…..To više nije normalno- koliko su iritantni s reklamama

Očito – da su cijene PRENISKE….i da reklamu na televiziji sebi može svatko priuštiti..
Nekad nije bilo tako….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Mene samo zanima kad će ukinuti pretplatu?Zar zbilja ima još netko da gleda HRT?U doba brzog interneta,i svih ostalih 150 programa?Osim penzionera koji su zaglavili u 1980-oj…

Njihovo gledateljstvo izumire. Uskoro vecina glasackog tijela nece konzumirati HRT pa ce i politicari shvatiti da je odrzavanje ove bespotrebne institucije stetno te ih zatvoriti.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Ja bih povećala CIJENU SEKUNDE REKLAMA…..To više nije normalno- koliko su iritantni s reklamama

Očito – da su cijene PRENISKE….i da reklamu na televiziji sebi može svatko priuštiti..
Nekad nije bilo tako….

Ja bi za počeo naplaćivati reklame za početak,službenu cijenu,prema rezultatima revizije oko milijardu kn nedostaje u knjigama samo od ovoga.

"Only dead fish swim with the stream"



Mene samo zanima kad će ukinuti pretplatu?Zar zbilja ima još netko da gleda HRT?U doba brzog interneta,i svih ostalih 150 programa?Osim penzionera koji su zaglavili u 1980-oj…

Njihovo gledateljstvo izumire. Uskoro vecina glasackog tijela nece konzumirati HRT pa ce i politicari shvatiti da je odrzavanje ove bespotrebne institucije stetno te ih zatvoriti.
[/quote]

Neće nažalost,guglaj rezultate revizije i vidjet ćeš koliko se tu krade,ogromni iznosi,dok bude jedan gledatelj neće nitko ukidati ovu zlatnu koku.

Inače kmeče otkud da pokrijemo nagomilane dugove zdravstva od 3 milijarde kn,a godišnje za ovo sr..e dajemo blizu 1.5 milijarde kn plaćanjem pretplate.
Da ne pišem koliko je HRT razveselio Hanžekovića.

"Only dead fish swim with the stream"

New Report

Close