U Hrvatsku stižu dodatni strani radnici, samo za jedno područje odobreno još 2.000 dozvola

Naslovnica Forum Komentari članaka U Hrvatsku stižu dodatni strani radnici, samo za jedno područje odobreno još 2.000 dozvola

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ovo je dno dna drzave. njeni gradjani se iseljavaju a stranci useljavaju. mi hrvati i trebamo nestati jer smo stvarno vodjeni najgore od najgorih ljudi – hrvatskih politicara.

Ako ce Hrvati iseliti a stranci doseliti onda je projekt stvaranja drzave propao,jasno ko dan.
Jako ci se iznenaditi ekipa kad svati da placa mora biti bar 50% visa da bi stranci imali racunicu ostati kod nas
A za te novce bi mozda i hrvati radili
Osim nekoliko africkih drzava ne vidim od kud bi dosli


ovo je dno dna drzave. njeni gradjani se iseljavaju a stranci useljavaju. mi hrvati i trebamo nestati jer smo stvarno vodjeni najgore od najgorih ljudi – hrvatskih politicara.

Poslije trideset godina još vam nije jasno,da ste živote,stalni posao,stan,školu i zdravstvo badava te stvarnu slobodu prodali za neostvarivi san,prodali za jednu jedinu stvar ,a to je lizing i skupi krediti. Četiri miljona idijota te nekoliko hiljada ustaša koji pokušavaju izboriti pobjedu u drugom svijetskom ratu.


ovo je dno dna drzave. njeni gradjani se iseljavaju a stranci useljavaju. mi hrvati i trebamo nestati jer smo stvarno vodjeni najgore od najgorih ljudi – hrvatskih politicara.

U Hrvatskoj imas masu ljudi koji ce radije sjediti na burzi nego raditi na gradilistu. Isto tako imas masu ljudi koji ce radije biti zastitari za minimalnu placu nego raditi na gradilistu za 3-4 puta visu placu.

Ti sigurno nemas zavarivaca ispod 8000 Kn netto. A zavarivaci se uvoze.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



ovo je dno dna drzave. njeni gradjani se iseljavaju a stranci useljavaju. mi hrvati i trebamo nestati jer smo stvarno vodjeni najgore od najgorih ljudi – hrvatskih politicara.

Poslije trideset godina još vam nije jasno,da ste živote,stalni posao,stan,školu i zdravstvo badava te stvarnu slobodu prodali za neostvarivi san,prodali za jednu jedinu stvar ,a to je lizing i skupi krediti. Četiri miljona idijota te nekoliko hiljada ustaša koji pokušavaju izboriti pobjedu u drugom svijetskom ratu.
[/quote]

Ovo jovo je nevjerovatan, ničim izazvan na portalu poslovnog dnevnika gdje se objavljuju samo poslovne vijesti okrene rundu svojih četničkih komentara. Ovo se zove stvarna psihopatologija. Postajem umoran od ovakvih ljudi, morat ću prestati čitati i poslovni dnevnik, jer dok god administrator bude puštao ovakve likove ovdje na ovaj portal nema smisla dolaziti. Užas.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

krajnje je vrijeme da se ovaj problem više riješi jednom za sva vremena. svi organi vlasti se trebaju uključiti u to, a svakij prijedlog je dobrodošao samo prestanimo laprdati više i djelujmo


ovo je dno dna drzave. njeni gradjani se iseljavaju a stranci useljavaju. mi hrvati i trebamo nestati jer smo stvarno vodjeni najgore od najgorih ljudi – hrvatskih politicara.

Dragi Funky, odakle dolaze “hrvatski političari” ? S Marsa ? Dolaze iz (hrvatskog) naroda i sve što (ne) rade realni je odraz stanja (mentaliteta, kulture itd.) društva u cijelini – oni su odraz svekolikog društva u ogledalu.
A to je društvo (ionako) osuđeno na propast: Vaš link …
Ogledni (smo) primjer prirodne selekcije na djelu.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

New Report

Close