Čistačice moraju prati Mercedes vlasniku lanaca marketa

Naslovnica Forum Komentari članaka Čistačice moraju prati Mercedes vlasniku lanaca marketa

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

E moj Boso ,di su ona stara vremena kada si vozio Renault 4,i švercao markama!

…meni je ovaj članak stvarno smiješan…zamisli samo čistačice peru auto…pa nek peru…peru i svoj doma,ako treba…kaj je prati auto ispod časti??? zaposlene su u tvrtki i među ostalim operu auto gazdi,na kraju mjeseca dobiku plaću i točka…a ja ne znam što bi to novinari htjeli?


…meni je ovaj članak stvarno smiješan…zamisli samo čistačice peru auto…pa nek peru…peru i svoj doma,ako treba…kaj je prati auto ispod časti??? zaposlene su u tvrtki i među ostalim operu auto gazdi,na kraju mjeseca dobiku plaću i točka…a ja ne znam što bi to novinari htjeli?

kod Bosiljka tko radi svoga ionako prati neće, tako da im “mali Gazda” u stvari time čini uslugu da malo uživaju perući S-klasu, dok je u stvari cijela pozadina priče sigurnosnog karaktera, jer gdje bi vi dušebrižnici i novinari prali svoj automobil, nakon onoga motkinga protiv mobinga, u kojoj bi vi to praonici u gradu bezbrižno pili kavu pola sata, dok čekate svoga uglancanoga limenoga ljubimca,
a okolo vas svaki drugi vas gleda popreko ili ispod oka, dvojeći da li da prije razbiju vas ili automobil, inače je i prema Zakono o zaštiti na radu predviđeno da se svaki radnik mora zaštititi od ozljeda, a Bosina procjena opasnosti sigurno pokazuje da mu je ovo najsigurniji, a ujedno i najjeftiniji način održavanja automobila

New Report

Close