Tolušić za 6 ujutro sazvao obavezan sastanak u Ministarstvu

Naslovnica Forum Komentari članaka Tolušić za 6 ujutro sazvao obavezan sastanak u Ministarstvu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ovo u 6 ujutro mi je genijalno….Totalna posvećenost poslu-..pa, tko može – taj je pravi partner!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nažalost nije sve crno-bijelo. Ne želim opravdavati ljude koji potkopavaju sastanke ali čisto sumnjam da na sastanak u 6 ujutro mogu doći roditelji koji djecu ostave u vrtiću pa se nakon toga voze još 45 minuta do posla. Svaka čast poljoprivednicima ali njihovo mjesto rada je tamo gdje žive a djecu, ako ih šalju/voze u vrtić, to rade nakon prvog kruga posla. (50% radnog vremena radim od kuće, 50% na radnom mjestu do kojeg imam pola sata i samo u iznimnim situacijama tražim od radnika da se nacrtaju prije 7:30. Ako njima odgovara dolaziti ranije na posao – slobodno ali da to zahtjevam od njih…)

Drill za lijene državne službenike-neprocjenjivo! Tomislav, svojim kvalitetama, dokazuje da može biti član svake vlade!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

bedastoća na kvadrat. tko je ikad išta pametno zaključio u 6h u jutro.

who dares, wins

Preseravanje.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Nije preseravanje. Tako se radi u državama U KOJIMA TREBA ZAPETI u radu i popraviti
ono -što ne valja……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ZAPEO SE… preseravati..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Radim u svojoj firmi svaki dan od 6 sati, nekad i malo ranije dođem. Volim si napraviti kavu, pročitati nešto ili se samo pripremiti prije nego stignu ostale radne kolege oko 6.30.
Meni/nama je to sasvim normalno.

kad se radi na nekoj traci onda može od 0-24h. u svim normalnim državama se administrativni poslovi rade od 8 ili 9h. em se štedi energija em se kava pije kod kuće a ne na poslu i td. itd. o produktivnosti su napravljeni milioni studija i naučnih radova. te uravnilovke su iz prošlog sistema.

who dares, wins

koliko sam ja shvatio, glavni razlog je taj što su se mnogi opravdavali da u 7 ili 8 sati imaju redovno druge obveze pa da nikako ne mogu doći na sastanke oko 7-8 ili kasnije. u 6 sati nitko nema nikakve sastanke niti opravdanja im ga je ministar fino stavio

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

i gazda toda je svako jutro bio prije 7h kod frizera. to je bilo od neizmjerne važnosti za poslovanje agrokora. isto kao doktorske vizite po bolnici. okače stetoskope oko vrata, namjeste zamišljene face i sat,dva izvode promenadu po odjelima umjesto da nešto rade.

who dares, wins

mislim da je tema razgovora bila o ribnjačarstvu, tako da je termin primjeren, čak bih rekao i prekasno zakazan

New Report

Close