Antonio Alvarez se obratio zaposlenicima: “Spasimo Agrokor zajedno!”

Naslovnica Forum Komentari članaka Antonio Alvarez se obratio zaposlenicima: “Spasimo Agrokor zajedno!”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Dragi zaposlenici, spasimo banke zajedno! Hvala!


Dragi zaposlenici, spasimo banke zajedno! Hvala!


spasimo onda i Gazdu zajedno, vama i dalje garantiramo minimalac

To mu je valjda sročio onaj domaći Milanovicev PR glavonja koji je stalno na TV iako nitko ne zna čemu i zašto!?…čim ostavlja i email adresu…kao da nema pametnijeg posla hehe

Ovo me podsjeća na socijalistička vremena.

Čim je bilo sr.anje onda radnici trebaju podmetnuti svoja leđa.

A kada treba dijeliti lovu, radnika nigdje nema.

Nadam se da neće morati nositi štafetu.


Ovo me podsjeća na socijalistička vremena.

Čim je bilo sr.anje onda radnici trebaju podmetnuti svoja leđa.

A kada treba dijeliti lovu, radnika nigdje nema.

Nadam se da neće morati nositi štafetu.

Dobra stara vremena.

stalno se govori o restrukturiranju.priču bi trebali popiti građani. mene interesiraju.cilj, misija , zadaće. plan i mjere. i tko će sve to platiti.kako je počelo izgleda da će banke naplatiti svoja potraživanja od dobavljača. dvaput.

U svim poduzećima u kojima egzistira kultura komuniciranja/dijaloga, maksimalne trasparentnosti, u kojoj svaki uposlenik zna, ne samo ciljeve kompanije nego i svoje osobne, rezultati ne mogu izostati. Svi oni koji muljaju ili komuniciraju kao Todorić, koji je, ako je točno, Munjizi – kao prvom manageru Konzuma rekao, da je on režiser a Munjiza glumac, ostvalja dojam potpune nesposobnosti, izostanak respekta i prepotencije odnosno neodgovornog ponašanja. A pravi frontman/manager u civiliziranim društvima bi se sigurno zahvalio na ponuđenoj poziciji i naravno ju pod tim uvjetima odbio.

tisuce radnika ce spasiti Agrokor smanjivanjem i neisplatom placa s Trojkom koji ce isto pristati na smanjenje placa. ali radnickih.

Dragi zaposlenici, pakirajte kofere i spašavaj se tko može! Hvala!


Ovo me podsjeća na socijalistička vremena.

Čim je bilo sr.anje onda radnici trebaju podmetnuti svoja leđa.

A kada treba dijeliti lovu, radnika nigdje nema.

Nadam se da neće morati nositi štafetu.

Mislim da bi se svi radnici složili sa time… samo da oduzmu svu imovinu koju je gazda sa svojim suradnicima izvukao unatrad 20 tak godina i tu lovu podijele radnicima… pa onda mogu i pregrmiti koji mjesec bez plaće 🙂

hahahhahahahhaha hahhahahahahha

Romel, 05.04.2017. u 21:13
Dragi zaposlenici, spasimo banke zajedno! Hvala!

Ne samo zaposlenici .I građani će se rado odazvati na radne akcije za spas Agrokora.

Prihvatite se knjige. To ce vam pomoci da nadjete bolji i sigurniji posao.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

viša glumačka

New Report

Close