Tedeschi: Podravka nam je zanimljiva, ali ne po svaku cijenu

Naslovnica Forum Komentari članaka Tedeschi: Podravka nam je zanimljiva, ali ne po svaku cijenu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Interesantmi su ti nasi vrli menageri
pokupovali si brendove koji su stvoreni u crmom mraku i sada puni pameti razglabaju o podravci
Kad sam 91bio na ratistu valjda 80 posto je bilo proizvoda podravke koje naravno nitko nije platio
A i takva kakva je puna uhljeba prodaje svoje proizvode tamo gdje atlantic nazalost nemoze ni pomisliti da prodaje

Od 91 grebali su se u nju sve stranke kojekakvi predsjednici uprave brali lovu i grabili iz nje i gle cuda opstala je
ne velika kao prije ali izgleda ipak dovoljno velika da zapadne za oko velikim strucnjacima koji znaju kupovat ali malo teze stvorit nesto novo


Interesantmi su ti nasi vrli menageri
pokupovali si brendove koji su stvoreni u crmom mraku i sada puni pameti razglabaju o podravci
Kad sam 91bio na ratistu valjda 80 posto je bilo proizvoda podravke koje naravno nitko nije platio
A i takva kakva je puna uhljeba prodaje svoje proizvode tamo gdje atlantic nazalost nemoze ni pomisliti da prodaje

Bravo, Neno! 👍 Konačno je netko izrekao nešto što nema veze s političkim simpatijama i antipatijama.

Što se tiče E.T., meni se zamjerio druženjem s ex ministricom obitelji ( = S kim si, takav si. Inače, gdje li su nju našli kao primjer obiteljske žene?!) i sudjelovanjem u slobodnozidarskoj formaciji.

Nisam dužan državi porez od trideset milijuna kuna,časna pionirska-Tedeschi.


Što se tiče E.T., meni se zamjerio druženjem s ex ministricom obitelji ( = S kim si, takav si. Inače, gdje li su nju našli kao primjer obiteljske žene?!) i sudjelovanjem u slobodnozidarskoj formaciji.

a što ti znaš o slobodnim zidarima? pa oni su stvorili hrvatsku više puta, a narod ju je uništio također više puta. pišeš o stvarima o kojima nemaš pojma…a ministar obitelji može biti svatko, osim ovakvih šugavaca poput tebe koji su zadrti da ne mogu biti zadrtiji.

PersJesus,ma svaka ti dala za odličan komentar.

PersJesus,ja sam zidar,ali nisam slobodan,oženjen sam.



Što se tiče E.T., meni se zamjerio druženjem s ex ministricom obitelji ( = S kim si, takav si. Inače, gdje li su nju našli kao primjer obiteljske žene?!) i sudjelovanjem u slobodnozidarskoj formaciji.

a što ti znaš o slobodnim zidarima? pa oni su stvorili hrvatsku više puta, a narod ju je uništio također više puta. pišeš o stvarima o kojima nemaš pojma…a ministar obitelji može biti svatko, osim ovakvih šugavaca poput tebe koji su zadrti da ne mogu biti zadrtiji.
[/quote]
Emile, jesi li to ti?

Naravno Emile da bi ti uzeo a ne bi platio.

Andy,ti bi ono ………,a ne bi ono,koliko sam te shvatio kao “zidar”!!!!!!!!!!

Tedeschi se pravi grbav, htio bi Podravku mukte.
Amerikanci kažu no free lunch.
Na hrvatskom jeziku se kaže “nećeš razbojniče”

Atlantic se nekako nameće, s obzirom da je Agrokor prebrzo rastao pa se (zamalo) ugušio. Pevec i Agrokor su ogledni primjeri kako ne treba rasti. Tvrtke trebaju rasti realno, zdravo a ne u što kraćem roku rasti rasta radi ne uzimajući u obzir posljedice. S ovom dioničarskom/vlasničkom strukturom Podravke pregovori bi bili teški. Tu bi država trebala ići ususret potencijalnom kupcu, prije toga dati znak da želi istinski prodati svoj udio a on je u biti veći od onih 25%, jer ono što drže mirovinski fondovi je u biti isto država, koja jamči za kapital i snosi možebitne rizike u svim poslovima gdje mirovinski fondovi drže kapital za koji država jamči. Atlantic očigledno ima želju širiti se i žali se već neko vrijeme da u regiji ne vidi ozbiljnu priliku za neki veći posao. Podravka to svakako jest. A s novim vlasnikom bi mogla konačno napraviti korak dva naprijed koji se iščekuje već neko vrijeme od nje.

New Report

Close