Odluka o Badelu 23. veljače, Slovaci ne odustaju, nude više

Naslovnica Forum Komentari članaka Odluka o Badelu 23. veljače, Slovaci ne odustaju, nude više

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zasto uzeti vise? I da li je to i kome vise? Vise drzavi? Vise dionicarima? Ili vise prodavacima???

daj da vidimo tko to želi tvrtku darovati a imaju na stolu ponudu od kvalitetnijeg ponuđača, tvtku iz iste branše i sama ponuda je daleko bolja za dioničare, radnike, državu. dajmo joj jednu privatizacijsku prevaru i krađu i to koja će ovoga puta biti javna.

dan je pametniji od noći!

Sad je vlada na provjeri ukoliko se dopusti da ova pljacka i kriminal sa Meteor Todoricem prođe onda je sve jasno kuda ide ova drzava.
Ljudi moji nemojmo ovo dopustit.
Markotica je Vrdoljak doveo da to odradi.
Za Badel 1862 konzorci nudi novce i svie transparentno a ovi nude maglu i prevare pa to je osjetio i rekao bivsi ministar Panenić.
Stop kriminalu a vi necasnici trebate biti procesuirani sa kriminal.

Jel nekom jasno zasto se svi vjerovnici moraju odreci 60% duga, a Meteor prilikom konverziju u dionice se ne mora odreci dijela duga?

Ljudi dajmo ovo nasem coviku,nasem dobrocinitelju. Sve drugo je prevara. Kakvi Slovaci? Zar ne bi bilo lipse vidit ovo pod kapom mocnog agrokora i prominit ime u Kadel.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Ljudi dajmo ovo nasem coviku,nasem dobrocinitelju. Sve drugo je prevara. Kakvi Slovaci? Zar ne bi bilo lipse vidit ovo pod kapom mocnog agrokora i prominit ime u Kadel.

bilo bi dostojno i pravedno tako da bude, ovome našemu čoviku, više vina Belje ne mogu pričiniti toliko zadovoljstvo, pa bi mu bilo potrebno krenuti na nešto jače,npr. Votku, jer se već odlučio krenuti tim putem, zamislite samo (kažu da je Ante bio konobar negdje u Hercegovini) kako naš Ante u crnom odijelu, bijeloj košulji s leptir mašnom, dotače Gazdi i kaže, Gazda danas popodne dolaze nam Rusi u goste i hoće da igramo, neku njihovu čudnu igru, znate onu, zavrtiš rulet pa probaš okinuti, a Gazda kaže, e moj dobri Ante, pa ja to igram već godinama

Slovaci daju više,imaju kapital i to je ocito.
Koji je razlog da se forsiraju oni koji nude manje nije jasno ali i ex ministar je ustvrdio da oni novca nemaju! Ne bi se cudio da je Badelova Uprava dobila “darove” ali kakve to veze ima sa Todoricem!? Ne znam čemu u svemu spominjanje Todorića!? Samo zato sto je u Meteoru bivsi direktor Konzuma, automatski se povezuje s Todoricem!? Pa da je imao namjeru ući u Badel mogao je Agrokor sam nastupiti!?


…bilo bi dostojno i pravedno tako da bude, ovome našemu čoviku, više vina Belje ne mogu pričiniti toliko zadovoljstvo, pa bi mu bilo potrebno krenuti na nešto jače,npr. Votku, jer se već odlučio krenuti tim putem, zamislite samo (kažu da je Ante bio konobar negdje u Hercegovini) kako naš Ante u crnom odijelu, bijeloj košulji s leptir mašnom, dotače Gazdi i kaže, Gazda danas popodne dolaze nam Rusi u goste i hoće da igramo, neku njihovu čudnu igru, znate onu, zavrtiš rulet pa probaš okinuti, a Gazda kaže, e moj dobri Ante, pa ja to igram već godinama

Uistinu je dostojno i pravedno ovo dat ovom velikom coviku.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

U istinu je pravo i istinito da se ovaj kriminal i pljacka u Badelu odvija pod pokroviteljstvom viših struktura.
Gospodo da je ostao ministar Panenić ovog nebi bilo ali uigrana ekipa i dalje krece zavrsiti ono sto je davno počelo ali nažalost pod strankom i koje sam i ja član još od 1989 do danas ali više jer ovo što izjavljuje Goran Marić sinoć to je strašno i jednostrano.
Zar nije i drzavi i u intresu zadovoljan radnik zadovoljan dionicar i puna cassa.
Zašto gurat Badel u nečije ruke putem kriminalnih radnji.

Uistinu molimo Petrova,Bulja,Grmoju,Panenica i ostale postene politicare da ovomu kazu dosta.

Gospodine Ivica ovo sto Vam rade je sramota.Sramim se danas sto sam Hrvat kad vidim da Vi morate placat ove bankrotirane firme vise od kune. Gospodine Ivica velik čovik ka sta jeste oprostit cete im jer ne znaju sto rade.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Uistinu molimo Petrova,Bulja,Grmoju,Panenica i ostale postene politicare da ovomu kazu dosta.

A posebno g. Bulja , sinjskog ” narodnog tribuna” i velikog ” zaštitnika nacionalnih interesa “!

Gospodo koji niste upoznati sa situacijom u Badelu treba da znate kako se ovo dugo priprema za Gazdurinu Todorica koji je kako cujemo ovih dana vise zaduzen nego mu je ukupna vrijednost imovine.
Badel 1862 ima jake brendove i vrijedne nekretnine koje su uprave Oreb,Zvjezdana Blazic i Ivo Markotic obezvrjedili po narudžbi.
Dali znate kako je Atlantik grupa duzna Badelu stotinu peteset miliona kuna koje niti jedna uprava nije htjela naplatit od Atlantik grupe za Kalnicke vode po odluci Hanfe šta vam to govori?
Ljudi toliki kriminal a sada u prestečaju Atlantik potrazuje od Badela četrdeset miliona ovo radi grupa JOKS što znači jebo ih onaj ko ih sastavi!!!!

ja sutra prijavdorh podnosim ako netko ima bilo kakav dokaz neka mi na pp pošalje da prikačim uz prijavu, a kasnije novinarima

dan je pametniji od noći!

New Report

Close