FOTO: Zagreb ponovno ima najbolji advent u Europi

Naslovnica Forum Komentari članaka FOTO: Zagreb ponovno ima najbolji advent u Europi

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zagreb to s pravom zaslužuje. Bio sam za Advent u Beču i po ničemu Beč nije bolji, dapače, Zagreb je u svim segmentima iznad Beča što se tiče sadržaja, Božićnog ugođaja, uređenosti, raskoša…
Ovakvih manifestacija treba više u Hrvatskoj i treba planirati dugoročnu strategiju cjelogodišnjeg turizma. Da se može, najbolje to potvrđuje primjer grada Zagreba. Zagreb je uvijek nekako bio u zapećku razvikanih europskih metropola poput Beča, Praga, Budimpešte…a ima sve što i ona i puno više.
Bravo za svaku inicijativu kojom Zagreb i Hrvatska postaju moderno turističko odredište.


Zagreb to s pravom zaslužuje. Bio sam za Advent u Beču i po ničemu Beč nije bolji, dapače, Zagreb je u svim segmentima iznad Beča što se tiče sadržaja, Božićnog ugođaja, uređenosti, raskoša…
Ovakvih manifestacija treba više u Hrvatskoj i treba planirati dugoročnu strategiju cjelogodišnjeg turizma. Da se može, najbolje to potvrđuje primjer grada Zagreba. Zagreb je uvijek nekako bio u zapećku razvikanih europskih metropola poput Beča, Praga, Budimpešte…a ima sve što i ona i puno više.
Bravo za svaku inicijativu kojom Zagreb i Hrvatska postaju moderno turističko odredište.

Bio si u beču moj k….c kad ti je ovaj kobasicarski sajam nešto pozitivno. A i što bi mi morali imati sve što i austrija i mađarska kad nemamo s njima ništa, osim što su nas držali u pokornost i 500 g.

...povijest se ponavlja...

slazem se sa gospodinom delboyom. uvijek radje pizzu nego kobasicu..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ma, ne možeš ti uspoređivati jedan MULTI-KULTI – Beč….s našim malim, kičastim Zagrebom, gdje
su dvije-tri ulice ukrašene…a u ostalima je mrkli mrak…..

Božićna rasvjeta u Beču je takva, da se pitaš-kako su to tehnički izveli? a osvjetljenje savršeno
raspoređeno po ulicama naročito oko Jožefovog placa..

NIkad više kebaba na cesti, i kioscima razne varijante, da smo bar vidjeli kobasice negdje, znali bi da smo u Beču…a kod nas , ko nekad u Beču..samo kobasice …nemaš što dati djeci jesti….u gradu…
Ipak , miris kuhanog vina, punča ili likera od naranča ili drugog…širi se u svim ulicama …

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

draga miami, vi ocito ne znate da je Zagreb grad ljubavi.. Ljubav se siri vertikalno od naseg (g)radonacelnika prema gradjanima, a bome struji i horizontalno izmedju gradjana i gradjanki ulicama grada kao potocima i rijekama. A svi znamo da romantika zahtijeva prigusenu rasvjetu, a ne svjetla reflektora..

inace, sto se tice kobasa, sto sjevernije to tuznije u tom pogledu. Tako prijateljice koje se u to razumiju kazu da su nizozemske i danske kobasice najgore, cak losije od njemackih. Srbi se s druge strane poslovicno hvale svojim kobasama, za koje cak govore da su bolje od slavonskih. Ali oni bi i za slavonske rekli da su to u biti srpske.. Talijani navodno isto misle da su njihove kobase najbolje, ali ja mislim da je to vise marketing. no ne bojte, nisu ni zagrebacke kobase lose, kao zagrepcanin mogu to potvrditi “iz prve ruke” ;)..

dakle samo naprijed, bez straha, negdje oko jožefovog placa ima i za vas odgovarajuca kobasa.. romanticna atmosfera i dobra kobasa uljepsat ce i vas Advent 😉

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

nabaviti mlohavu kobasu nikad nije bilo teško, čak i kad nije adventsko doba, no za pravu i kvalitetnu kobasu vrsna domaćica uvijek će se potruditi

...povijest se ponavlja...

New Report

Close