Velika prijevara na hrvatskim tržnicama: 95% proizvoda koji nose oznaku “domaće” je uvezeno

Naslovnica Forum Komentari članaka Velika prijevara na hrvatskim tržnicama: 95% proizvoda koji nose oznaku “domaće” je uvezeno

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A ništa. Onda kupujte kod Toze Trovača i vjerujte njegovim medijima:
“Meč iz publike pratila je Vesna Todorić, supruga predsjednika Agrokora Ivice Todorića, u društvu glavnog urednika Večernjeg lista Dražena Klarića. ”
http://www.tportal.hr/magazin/estrada/454125/Janica-Kostelic-i-Vesna-Todoric-zustro-bodre-hrvatske-tenisace.html

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

ma nemoguće, ja sam uvijek od jednog poštenog OPG-ovca kupovao banane, naranče, limun i kupus, kaže uvijek domaće kod njega cijelu godinu, još će stvarno ispasti da je Zoka bio u pravu, što se tiče slučajnosti, a mogao je ispravljati i on, ili nije htio ili nije znao, mislim oboje

Daleko od toga da na tržnicama nema prekupaca, pa odmah ih se može prepoznati. No ovakvi bombastični naslovi su plaćena reklama trgovačkih lanaca …

Kupujmo hrvatsko!

Ej, vladari shoping centara, odite na tržnicu, narod stoji u redovima i kupuje tamo, jer vi ste se pokazali da vam je profit najvažniji. I dalje uvozite mesinu i jaja iz Argentine i Poljske i žderite ju. A ovi plaćeni oglasi su sramota i atak na prosječnu inteligenciju hrvatskog potrošača koji će vas kazniti gdje vas najviše boli, po profitu.

To niste znali?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close