Turist u Dubrovniku oštetio spomenik neprocjenjive vrijednosti

Naslovnica Forum Komentari članaka Turist u Dubrovniku oštetio spomenik neprocjenjive vrijednosti

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.


nedavno je potpuno obnovljena, a radovi vrijedni više od milijun i pol kuna

Krasno su obnovili ?

Jel to možda bio King-kong turist ?

.

…i ja sam / barem tako sumnjam / u Italiji , napravila štetu…. nespretno posložena polica puna vina/boca/
..nešto sam pregledavala, uzela jednu, pa stavila , očito na krivu stranu i poremetila statiku police…
već sam otišla desetak metara..kad se začuo tresak polomljenih boca …..svi su stali… …suprug mi veli,
to je tvoje maslo…a ja sam u najboljoj namjeri , samo pregledavala vina i etikete …i stavila boce bez veze natrag…

Tako i turist nije imao namjeru to učiniti…..zub vremena, učinio je svoje..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


…i ja sam / barem tako sumnjam / u Italiji , napravila štetu…. nespretno posložena polica puna vina/boca/
..nešto sam pregledavala, uzela jednu, pa stavila , očito na krivu stranu i poremetila statiku police…
već sam otišla desetak metara..kad se začuo tresak polomljenih boca …..svi su stali… …suprug mi veli,
to je tvoje maslo…a ja sam u najboljoj namjeri , samo pregledavala vina i etikete …i stavila boce bez veze natrag…

Tako i turist nije imao namjeru to učiniti…..zub vremena, učinio je svoje..

Jesi se barem ispričala i pitala jer treba i kako nadoknaditi štetu?

“turist oštetio”, dobra fora, imaju dubrovčani sreće što ga nije ozlijedilo jer bi morali debelu odštetu platiti što turistima podmeću takve klopke.

New Report

Close