“Meni kao predsjednici nije u interesu da ljudi odlaze iz Hrvatske”

Naslovnica Forum Komentari članaka “Meni kao predsjednici nije u interesu da ljudi odlaze iz Hrvatske”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Btw, ovako izgleda masonsko rukovanje, slučajno:)?

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Btw, ovako izgleda masonsko rukovanje, slučajno:)?

samo nismo vidjeli, da li joj je trljala zapešće palcem, morali bi dati usporenu snimku

A meni nije u interesu da je predsjednica.

…reće žena koja je otišla iz RH i kojoj se djeca i dalje školuju vani.

Evo javila se dvojica. Jeste izabrali novog doživotnog predsjednika? Hoće biti to Ostoja Pendrek Ranković?Hoće Zoka izaći na megdan na predsjedničke za 3 godine da popuši i 7. put? Za svakog sekretara SKOJ-a po jednom.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Vjerojatno nije. Nitkom nije u interesu da izgubi ruku koja ga hrani.

Medutim pitanje je prioriteta. Politicarima mladi i obrazovani nisu prioritet jer se vlast osvaja glasovima umirovljenika i uhljeba. Kako je potrebna ogromna proracunska podrska da bi se osvojili glasovi ove dvije grupe biraca moraju se podici porezi i nameti drugim, manjim brojnim, grupama biraca.

Pravo pitanje za Kolindu je: Da li je spremna podrzati smanjenje mirovina i broja proracunskih ovisnika kako bi se smanjili porezi i omogucilo mladima i obrazovanima da vise zarade?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close