Poduzetnicima na raspolaganju natječaji vrijedni 2,5 milijardi kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Poduzetnicima na raspolaganju natječaji vrijedni 2,5 milijardi kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Meni novac, a tebi ništa zauzvrat? Stara škola balkanskog poslovanja.

Eto, u RH je sve moguce pa cak i da nekadasnji porucnik JNA bude HDZov ministar unatoc manjku kompetencija, IQ-a i “bliskom prijateljstvu” sa notornim Josom Petrovicem. Predlozene mjere nece rezultirati nicim. Za ambiciozne -procitati M.Mazzucato “Entreprenourial State” i Dani Rodrik “One Economy Many Solutions” pa ce biti jasno koliko su aktivnosti MINPO duboko promasene-mozda namjerno? Najambiciozniji vjerojatno ni ne citaju Hr portale i postove po njima. Kasno je u HK……

BigBoffin

Hahaha Predizborni članak! Ovaj se trudi biti bolji od najboljeg Marasa u razdiobi otete love! A na ćelu HBORa provjereni partijski kadar koji se ubija od posla!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Prije neki mjesec ljubazno me nazvala gospođa, / agencija / kojoj plaćamo praćenje ovih članaka,
i začuđeno me pitala- zašto pobogu, na nekakvom preliminarnom i prioritetnom spisku, na kojem se nalazimo – nismo koristili niakkva sredstva.

Ma, probala sam! Ali, ne ide. Za ljekarne napr- ne možete dobiti NIŠTA- jer ste privatnik.
Pravo na sufinanciranje imaju samo DRŽAVNE ljekarne. Tako da smo opremu- koja
je koštala zajedno sa adaptacijom oko 75.000 Eura, platili sami-djelomično pozajmicom
banke s vrlo visokom kamatom.

Za drugu djelatnost se pripremam …za proljeće. Izrađujemo projekat, vidjet ću-………..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close