Agrokor starta A007 u nedjelju u ponoć

Naslovnica Forum Komentari članaka Agrokor starta A007 u nedjelju u ponoć

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Hoce li se moci kompenzirati?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Uopće niste originalni ! Alibaba – Abrakadabra !

E da ja mogu naručiti i platiti za 6 mjeseci i za 6 mjeseci još mi date popust od 10% vam uopće platim

Znači sada će se e-kupi i abrakadabra tući za ovo malo našeg plitkog tržišta. Koliko sam vidio par puta konzum klik je bio prazan, vidjet ćemo šta će biti sa ovime. Da li će Agrokor sam unitšiti svoj biznis sa fizičkim trgovinama ili ne tek će se vidjeti.

I da dodam, za razliku od svijeta u kojem su startupi obično mladi kreativni frikovi, kod nas su strartupi sredovječni ljudi u odijelima koji su se malo zaigrali 🙂


E da ja mogu naručiti i platiti za 6 mjeseci i za 6 mjeseci još mi date popust od 10% vam uopće platim

To ce ovdje ici teze jer vecina robe nije kvarljiva kao u slucaju Konzuma. Tako da oni koji imaju kvalitetnu robu nemaju razloga da je se brzo rijese po cijenu velike odgode placanja. Uz to Konzumova prednost je veliki broj fizickih prodavnica, na webu te prednosti nema.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

zar nije Ivica i sve do sada postigao sa Abrakadabra


zar nije Ivica i sve do sada postigao sa Abrakadabra

Nije nego sa Grabikadabra.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close