Developeri aplikacija okrenuli leđa Microsoftovim mobitelima

Naslovnica Forum Komentari članaka Developeri aplikacija okrenuli leđa Microsoftovim mobitelima

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ovo je apsolutno točno. Tko ne uspije osigurati developersku zajednicu – nema šansu za opstanak na tržištu. Jer se u praksi ne radi samo o operativnom sustavu koji je podloga – za aplikacije, a njih developeri moraju razviti, imati podršku u tome i razvijen community koji im asistira u svakom pogledu.
Microsoft je imao šansu za ulazak na mobilno tržište, ali prokockali su je nervoznim odlukama i promjenama koje se ne rade ako se želi osigurati povjerenje korisnika i razvojnih zajednica.

Koriatim wp i mogu generalno reci da sam zadovoljan.imam paralelno i android i cini mi se da wp bolje radi.ima par nekih problema koji me zivciraju,kao trazilica bing i recimo kad skines pdf ne mozes ga sherati na viber ili wapp ili mail. S druge strane wp ti pruza svw sto imas od offica na laptopu i sa dobrom tastaturom radis vrlo jednostavno.sad su izbacili da lumiu 950spojis na ekran i dobijes kompjuter .to ve sigurno biti buducnost pc i desktop racunala.plus uparenost sa tv i streaming.

New Report

Close