Most: Nastavljamo inzistirati na reformama

Naslovnica Forum Komentari članaka Most: Nastavljamo inzistirati na reformama

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Napokon , nakon što su nam Kukurikavci Milanović i Pusićka ukrali 4 Božića slobodno slavimo Božić i nadamo se da će DOMOLJUBNI MOST provesti obećane Reforme.

Želim Vam Sretan Božić

https://www.google.hr/search?q=bo%C5%BEi%C4%8Dna+tomson&oq=bo%C5%BEi%C4%8Dna+&aqs=chrome.0.69i59j69i57j0l4.12321j0j4&sourceid=chrome&es_sm=122&ie=UTF-8 [google.hr]

.

Most je doprinijeo demokraciji u RH više nego obije frakcije partije u 20 godina! Hvala i sretno dalje!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Isusove muke su pljuga, naspram onih koje će Petrov imati- ne bude li napravio što je obećao…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Most je doprinijeo demokraciji u RH više nego obije frakcije partije u 20 godina! Hvala i sretno dalje!

MOST je najveće razočarenje zadnjih 20 godina. Uopće su ubili zadnju nadu Hrvatima da postoji treća opcija, koja želi reforme.

O poštenju i obrazu da ne govorimo.

Mrzim lažovčine.

A sad poruka za i.diote i bud.ale iz MOSTA.

Na kakvim Vi to reformama inzistirate?

Pa niste u oporbi! VI PROVODITE TE REFORME i VI ODGOVARATE ZA njih!

A kako će to provođenje refomi provoditi i nadzirati kada nemate svog čovjeka za Mandatara, a niti predsjednika Sabora?

Vi ste se sami izbrisali sa političke scene dovođenjem HDZ lo.pova na vlast.
Hrvati nisu zaboravili tko ih je opljačkao i osiromašio.

Da ne bi rekli da niste znali!

Neka Vam Bog pomogne!

Jer Hrvati sigurno neće čekati i mirno gledati kako ih se ponovno pljačka.
Ovaj put za sve će isključivo biti kriv MOST!

Obzirom da se uz ime i prezime TIHOMIR OREŠKOVIĆ, Mirko Norac i ostali …vežu uz Gospić
neugodna zbivanja, želim znati- gdje je točno rođen Predsjednik koji zastupa moju državu,
gdje je završio osnovnu i sredju školu, zašto je otišao u Kanadu, i da li su mu ili nisu roditelji
vezani uz domovinski rat….? hvala.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

nitko ne komentira što predsjednica od utorka popodne odjednom izgleda 20 godina mlađe. jel to samo zbog nove frizure ili joj je iščezla mučnina u želucu kad je shvatila da se riješila svog vjernog trola milanovića?


Obzirom da se uz ime i prezime TIHOMIR OREŠKOVIĆ, Mirko Norac i ostali …vežu uz Gospić
neugodna zbivanja, želim znati- gdje je točno rođen Predsjednik koji zastupa moju državu,
gdje je završio osnovnu i sredju školu, zašto je otišao u Kanadu, i da li su mu ili nisu roditelji
vezani uz domovinski rat….? hvala.

U nas je svak vezan za domovinski rat kako god okrenes. Neki su bili na Hrvatsko9j strani,a neki na suprotnoj. Na kraju su i ti koji su bili na suprotnoj dobili sve povlastice pa danas neki od njih cak i sjede i u Saboru. Mislim da nema tolerantnije drzave od Hrvatske po tom pitanju.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



Obzirom da se uz ime i prezime TIHOMIR OREŠKOVIĆ, Mirko Norac i ostali …vežu uz Gospić
neugodna zbivanja, želim znati- gdje je točno rođen Predsjednik koji zastupa moju državu,
gdje je završio osnovnu i sredju školu, zašto je otišao u Kanadu, i da li su mu ili nisu roditelji
vezani uz domovinski rat….? hvala.

Bravo Frankie i ča da još rečen, Sretan Božić svakome i svim ljudima dobre volje!

U nas je svak vezan za domovinski rat kako god okrenes. Neki su bili na Hrvatsko9j strani,a neki na suprotnoj. Na kraju su i ti koji su bili na suprotnoj dobili sve povlastice pa danas neki od njih cak i sjede i u Saboru. Mislim da nema tolerantnije drzave od Hrvatske po tom pitanju.
[/quote]

Mada mislim da je Orešković korak u pravom smjeru i da ga je SDP predstavio bio bio predstavljen kao dar s neba jako se bojim kakve će to reforme biti. Ako mi odluče oduzeti 2. stup i svu lovu koju sam do sada tu uštedio idem na ulicu i tražim ostavku jer su dan prije izbora govorili o povećanju izdvajanja za isti s 5 na 6 posto. To je možda jedan od najvećih i najočitijih predizbornih prevara u novijoj povijesti.


Mada mislim da je Orešković korak u pravom smjeru i da ga je SDP predstavio bio bio predstavljen kao dar s neba jako se bojim kakve će to reforme biti. Ako mi odluče oduzeti 2. stup i svu lovu koju sam do sada tu uštedio idem na ulicu i tražim ostavku jer su dan prije izbora govorili o povećanju izdvajanja za isti s 5 na 6 posto. To je možda jedan od najvećih i najočitijih predizbornih prevara u novijoj povijesti.

čini mi se da teško da bi se orešković dao upotrijebiti kao izvršitelj ideja o HNB-u i drugom stupu nekakvih lokalnih mudraca u hdz-u i mostu. a i da mostovci žele po svaku cijenu provoditi sve te svoje zamisli sada bi petrov bio mandatar, a ne bi išli u vladu s premijerom koji sigurno ne misli tako.

@gorgija

Svi se još sjećamo kako je Božo Petrov mahao s ovjerenom izjavom kod javnog bilježnika, na Trgu Bana Jelačića da neće ni sa SDP-om ni sa HDZ-om.
U reklama su se spominjale i zadnjih 25 godina nesposobnih koji su vodili ovu zemlju (nije precizirao točno, ali koliko ja znam samo su HDZ, SDP i njihove koalicije vladale.
Slažem se da tom čovjeku se ne može uopće vjerovati i ne vjerujem da će napraviti ikakve reforme.

Ali recimo da se varam.
Mene mući porez na nekretnine.

Jedino mi je drago što je gospodin Božo Petrov pokazao da potpis ovjeren kod javnog bilježnika ništa ne vrijedi.

Svi oni koji su potpisali ugovore s bankama za kredite mogu lijepo te ugovore poderati.

Tako da za 100.000 eura i vrate kredit od 100.000 eura, a ne 200.000 eura.

A banke ako im nešto nije jasno, neka ih pošalju Božu Petrovu.

On će im objasniti da su ljudi potpisali ugovor za 100.000 eura, a ne i za kamate.

Božo Petrov mesija koji će izbaviti Hrvate iz bankarskog ropstva!

Na sudu će te sigurno dobiti, ako ne na vrhovnom sudu, na ustavnom sudu sigurno.

Naime Božo Petrov biti će predstavljen kao primjer za dobru sudsku praksu i poštivanja ZAKONA ove zemlje!

Odlično za dužnike.

Orešković je Kazarski Židov, i agent Mossada. Stvarno moraš biti totalni imbecil da budeš za to da ti najodvratnije smeće u povijesti ljudskog roda na ovoj planeti, bude premijer.

Sad je IN raditi reforme , pa sam i ja pripremila jednu !

CRKVI ZABRANA ISPLATE MILODARA…

Od ove godine , 2015. pa nadalje, miami- je donijela ODLUKU, kojom se zabranjuje iz obiteljskog proračuna isplata – MILODARA CRKVI u mjestu gdje živim..

To ovako izgleda svake godine:
Jednog dana, ne znam kojeg , to prate susjedi, treba sačekati popa i njegove sluge- da dođu u kuću.
Upale se svijeće, u neku zdjelicu stavi voda i borova grančica i igramo se prosvjetljenja , oprosta grijeha,
molitve, dok pijemo kavu ili vino i sl….
Pop dođe, pogleda bor, ukrašen stol, malo popričamo svi zajedno…a onda se primimo koverti.
U koverte se pakira novac . Veći iznos za popa, manji iznos za njegove pomoćnike / 2 komada/.
Oni to sve brzo obave, uzmu novac i odu.

E, od ove godine – REFORME. Neće biti prijema, ne treba mi pop , ni trošak crkvi u koju ne idem, i nemam
vremena za to……

ODBIJENICA APOSTOLSKOJ UDRUZI !
Miami provodi reforme- odmah.Nakon više od dvadesetak godina darovanja, razumijevanja i sl…
u financijskom smislu- vrlo iskreno i bijesno- otkantala sam dosadnjakovića iz Apostostolske udruge, koji je žicao novce za neku djecu….? Koji me vrag uopće zovu iz crkve?
Uz napomenu – da je razlog – POLITIČKI- zbog svega što je crkva rapravila na ovim izborima- poslala
sam ga u ..tamo gdje treba, uz kulturno prekidanje telefonske linije…

Kolega u uredu..uz smijeh- dao je podršku mojoj bjesnoći.

Dosta mi je !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Orešković je Kazarski Židov, i agent Mossada. Stvarno moraš biti totalni imbecil da budeš za to da ti najodvratnije smeće u povijesti ljudskog roda na ovoj planeti, bude premijer.

Agent Mossada?? U koga uzimas robu??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close