U ponedjeljak je Dan žalosti u Hrvatskoj

Naslovnica Forum Komentari članaka U ponedjeljak je Dan žalosti u Hrvatskoj

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Da sigurno.francuska kao jedna od najgorih kolonijalnih sila nija zasluzila nista a ne dan zalosti.pobili su milijune ljudi po cijelom svijetu i sad bi da mi zalimo za njima.kako oni obiljezavaju godisnjicu pada vukovara? Uveli su dan zalosti u cijeloj francuskoj? Nema vecih kmetova i ulizica od hrvata.

Godina žalosti na ZSE.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Da sigurno.francuska kao jedna od najgorih kolonijalnih sila nija zasluzila nista a ne dan zalosti.pobili su milijune ljudi po cijelom svijetu i sad bi da mi zalimo za njima.kako oni obiljezavaju godisnjicu pada vukovara? Uveli su dan zalosti u cijeloj francuskoj? Nema vecih kmetova i ulizica od hrvata.

Pa vi imate slobodu i pravo da se odselite gdje vam je volja ako vam ne paše u Hrvatskoj.
Pošto vam nije mila niti Francuska a pretpostavljam onda niti cijeli zapadni svijet, preporučam Rusiju, Srbiju, Isil ili Sjevernu Koreju.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Zbog čega? Jel’ su stradali nevini ljudi s mobitelima?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Da sigurno.francuska kao jedna od najgorih kolonijalnih sila nija zasluzila nista a ne dan zalosti.pobili su milijune ljudi po cijelom svijetu i sad bi da mi zalimo za njima.kako oni obiljezavaju godisnjicu pada vukovara? Uveli su dan zalosti u cijeloj francuskoj? Nema vecih kmetova i ulizica od hrvata.

O čemu pak ti trkeljaš? Pa nisu Hrvati proglasili današnji dan žalosti

New Report

Close