‘Više će se operezivati kapital, a manje rad, gledat ćemo dugoročno da PDV bude sve niži’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Više će se operezivati kapital, a manje rad, gledat ćemo dugoročno da PDV bude sve niži’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Koji kapital?, pa kapital u širokom luku bježi od Hr 🙂

Samo se priča kako nešto oporezovati, a javnu upravu i rashodovnu stranu tko šiša :), nećete uskoro imati šta oporezovati

Koje trice i kučine! Sve u svom nesposobnom stilu…..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

PS: Evo odgovora Vaš link …

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Mene kao investitora jedino interesira da smanjite sve poreze i prestane djeliti nezarađene mirovine i hraniti svoje uhljebe na izmišljenim radnim mjestima u raznim agencijama i udrugama koje nam zagorčavaju život.

I da prestanete zaduživati nerođene a smanjene poreze garantirate dugoročno.

A ako vi mislite oporezivati kapital nastojat ću zaraditi samo toliko koliko mogu pojesti taj mjesec.

.

e moji bleferi !
koliko mozete novih poreza izmisliti ?
a nikako vam ne pada na pamet rashode smanjivat, jer vec sada razmisljate o zaposljavanju novih uhljeba i gle cuda iz svoje partije !

A onda ce se Bora Lalovac,Brana Grcic i Zoka Milanoic cudit ko Mare krivom qrcu kako su kamate visoke. Kakav skup klauna da je imat cirkus i zaposlit ih obogatija bi se.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

A najbolji im je ovaj koordinator za v izb. jed. Zdravko Ronko . Tip je skoro deset godina bio gradonačelnik Požege a vratio ju je 20 godina unazad nečinjenjem i populizmom svemirskih razmjera , a o bahatosti i partijskom uhljebljivanju ne ću ni pričat.Cijene komunalija rasle usporedo sa uhljebljivanjem u komunalno poduzeće ali zato je gospodarske zone i njihovo otvaranje pripremao cijelo razdoblje svojih mandata , samo mu je malo falilo da ih napokon otvori. Znate onu ” evo sad početkom sljedećeg mjeseca” [emo_smijeh]


… ali zato je gospodarske zone i njihovo otvaranje pripremao cijelo razdoblje svojih mandata , samo mu je malo falilo da ih napokon otvori. Znate onu " evo sad početkom sljedećeg mjeseca" [emo_smijeh]

A priprema ti je 70% posla. Ostalo je samo prisic vrpcu i otvorit kapiju. S druge strane kapije radnih mjesta kolko hoces.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



… ali zato je gospodarske zone i njihovo otvaranje pripremao cijelo razdoblje svojih mandata , samo mu je malo falilo da ih napokon otvori. Znate onu " evo sad početkom sljedećeg mjeseca" [emo_smijeh]

A priprema ti je 70% posla. Ostalo je samo prisic vrpcu i otvorit kapiju. S druge strane kapije radnih mjesta kolko hoces.
[/quote]

[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


PS: Evo odgovora Vaš link …

Pa Most je realna opcija o kojoj treba ozbiljno razmisliti blizu sam da za njih glasam ako me neugodno ne iznenade.
Treba dati priliku ovima koji su se dokazali, makar na lokalnoj razini, a ionako ne možeš glasati za nesposobne a niti lopove ( SDP i HDZ ), pa što preostaje? Nešto treba mjenjati.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



PS: Evo odgovora Vaš link …

Pa Most je realna opcija o kojoj treba ozbiljno razmisliti blizu sam da za njih glasam ako me neugodno ne iznenade.
Treba dati priliku ovima koji su se dokazali, makar na lokalnoj razini, a ionako ne možeš glasati za nesposobne a niti lopove ( SDP i HDZ ), pa što preostaje? Nešto treba mjenjati.

lp
[/quote]

Pa Most je jedna moderna socijalistička stranka (socijalizam sa ljudskim licem) čiji je čelnik podržao na prošlim lokalnim izborima u Dubrovniku inicijativu “! Grad je Srđ) a u čije su redove pristupili bivši laburisti a navodno su zapošljavali svoje uhljebe u Metkoviću .Pametnom dosta !
Ovo je samo moje osobno mišljrnje!

Shvatio sam zašto će povećati porez na kapital a smanjiti na rad.
Povećat će porez na kapital jer žele Hrvate izvlastiti i ogrebati se o 130 mlrd kuna štednje.
Smanjit će porez na rad zato jer ga niti nema!

Hrvati su neuki i nesposobni.

Bilo bi ljepo imati drzavu u kojoj se ne placju porezi ali od cega onda imati infrastrukturu.
Neuobicajeno za bogate, siromasni uvijek placaju i platili su sve pa i sva bogatsva bogatih pojedinaca ili sistema.


Bilo bi ljepo imati drzavu u kojoj se ne placju porezi ali od cega onda imati infrastrukturu.
Neuobicajeno za bogate, siromasni uvijek placaju i platili su sve pa i sva bogatsva bogatih pojedinaca ili sistema.

Koja infrastruktura se gradi iz državnog proračuna?

Hrvati su neuki i nesposobni.

New Report

Close