FOTO: Luka Rajić otvorio svoj distributivni centar vrijedan 150 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka FOTO: Luka Rajić otvorio svoj distributivni centar vrijedan 150 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

“Tu sam jer su me pozvali…”…pa pozvan je bio i u Knin i Sinj ali je pobjegao da mu ne zvižde. Boji se naroda a i prezire narod. Ugodnije je s tajkunima

@ms4, u Knin i Sinj dolaze polupismeni talibani, koji se izivljavaju na premijeru, a vec vise od dvadeset godina cuclaju drzavnu sisu. Ovdje se pak radi o businessu, koji pomaze da oni nekulturni zvizdaci, koji zive od proracuna, to mogu i dalje ciniti. Ili si mozda cuo da se investitori natjecu, tko ce prije investrirati u Imotski ili Sinj? Gdje caruje rigidna, nacionalisticki nastrojena desnica, nema investicija.

Rula Logisitke?

Come on, pa daj pročitaj tekst prije nego ga pustiš u “eter”?! [emo_vrtimise]

viewer@ za desetke tisuća ljudi na najvećem godišnjem okupljanju ljudi uopće u RH na proslavi Oluje ti kažeš da su se okupili “polupismeni talibani”. Jako nisko i uvredljivo razmišljanje. Ako si premijer ne bi smio bježati od naroda!
Btw u Rugvici je na vlasti bas “rigidna nacionalistička desnica” kako ti vrijedjajuci kažeš. On je jedini političar od 1991 koji bježi od naroda. Meni je to tragikomično. Doista mi to nije normalno ponasanje premijera jedne države. Pa nije država samo Rajić i Tedeschi!

Btw kad je otvaran pogon DiV Samobora u Kninu on se nije pojavio kao i niti jedan ministar. Pa bas u nerazvijenom kraju treba ohrabriti investitore. Ali ne,oni namjerno ne dodju iz samo njima znanih razloga iako je to bilo ulaganje od 35mil eura!
Možda zato jer žele da Hrvati napuste ta područja?

Cinjenica da otvaranju skladista prisustvuje premijer govori sve o snazi hrvatske ekonomije.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


"Tu sam jer su me pozvali…"…pa pozvan je bio i u Knin i Sinj ali je pobjegao da mu ne zvižde. Boji se naroda a i prezire narod. Ugodnije je s tajkunima

zna on da će kod Luke biti sendviča od “ušparanih para”



@ms4
, u Knin i Sinj dolaze polupismeni talibani, koji se izivljavaju na premijeru, a vec vise od dvadeset godina cuclaju drzavnu sisu. Ovdje se pak radi o businessu, koji pomaze da oni nekulturni zvizdaci, koji zive od proracuna, to mogu i dalje ciniti. Ili si mozda cuo da se investitori natjecu, tko ce prije investrirati u Imotski ili Sinj? Gdje caruje rigidna, nacionalisticki nastrojena desnica, nema investicija.

hrvatski narod nikada nije zviždao onome tko to nije zaslužio, mogli ste to primjetiti na primjeru Leke, Josipovića i niza drugih hrvatskih političara, ne možete obraniti Milanovića i njegovo ponašanje, pa da ste mu rođeni Stipe




@ms4
, u Knin i Sinj dolaze polupismeni talibani, koji se izivljavaju na premijeru, a vec vise od dvadeset godina cuclaju drzavnu sisu. Ovdje se pak radi o businessu, koji pomaze da oni nekulturni zvizdaci, koji zive od proracuna, to mogu i dalje ciniti. Ili si mozda cuo da se investitori natjecu, tko ce prije investrirati u Imotski ili Sinj? Gdje caruje rigidna, nacionalisticki nastrojena desnica, nema investicija.

hrvatski narod nikada nije zviždao onome tko to nije zaslužio, mogli ste to primjetiti na primjeru Leke, Josipovića i niza drugih hrvatskih političara, ne možete obraniti Milanovića i njegovo ponašanje, pa da ste mu rođeni Stipe
[/quote]

Joj daj ne blebeci gluposti.

Da ste pogledali slike vidili biste da su dilile jakete ….. ista je Lukina i Milanova ……
Svaka mala gura……..

DAJ PET !!!

Nije mi jasno tko uopće želi biti u blizini tenkrea od Kize? Samo retardi ili oni s direktnim interesom!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

PS: Bad karma za RALU!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close