Krajem ožujka blokirani računi 320.802 građana i 48.667 poslovnih subjekata

Naslovnica Forum Komentari članaka Krajem ožujka blokirani računi 320.802 građana i 48.667 poslovnih subjekata

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/12088485_10207139002969995_1777865523503358467_n.jpg?oh=61880554fadfee9c9dfadc974731c4ff&oe=56D09A2B

PD , zašto se ne držite Poslovnog kodeksa ?

Zašto dozvoljavate vladajućima objavu predizbornih obmana ?

Izborni kodeks Poslovnog dnevnika

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/12088485_10207139002969995_1777865523503358467_n.jpg?oh=61880554fadfee9c9dfadc974731c4ff&oe=56D09A2B [scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net]

.

blokada svih računa na rok od deset godina pa i duže uz apsolutni rast kamata i nabijanje dužnika na stup srama ne postoji nigdje u svijetu.

Po meni bi najpostenije bilo da Bora Lalovac i Brana Grcic ovo reguliraju zakonom tj da se donese zakon da se zakonom uredi da su svi postupci prema blokiranim gradjanima nistetni i da se svima zakonom uredi da imaju 10 tisuca kuna na racunu. Na ovaj nacin Vlada bi oslobodila nase gradjane duznickog ropstva,a ova mjera drzavu ne bi kostala nista kao i kod svicarca.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Naprijed SDP + HNS Kukuriku Hrvatska :

Krajem ožujka u Hrvatskoj je bilo 48.667 blokiranih poslovna subjekta s 28,7 milijardi kuna neizvršenih osnova za plaćanje, a u blokadi su bili i računi 320.802 građana, s ukupno 32,02 milijarde kuna nepodmirenih dugovanja, pokazuju podaci koje je u ponedjeljak objavila Financijska agencija

.


blokada svih računa na rok od deset godina pa i duže uz apsolutni rast kamata i nabijanje dužnika na stup srama ne postoji nigdje u svijetu.

Čini mi se da si ti vidija puno svita. Ja doduse nigdi jos nisam vidija da netko tko je duzan moze ovoliko odugovlacit sa prodajom imovine i isplatom duga vjerovnicima ko u Hrvatskoj.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Situacija u ljekarništvu je komplicirana. Što više novaca dobivamo,
više smo dužni…
To je zbog toga , jer plaćeno dobivamo samo novac od HZZO.oa, a u dugovanju
prema veledrogerijama je sadržan i dug od blagajni…

Taj novac , zarađen na blagajnama smo potrošili odmah za sve troškove,
a tu robu nismo platili…odmah…. praktički, nas prosječno
fali po 30 % novaca od svake uplate …..

Kad se država svede na 60 dana do kraja godine, onda ćemo napraviti
stvarnu inventuru dugovanja.

Do tada, situacija je , blagorečeno: G A D N A.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

O Blokiranima najviše pričaju oni koji nisu blokirani. Pričinjava im se tako da su to sve kriminalci, neradnici, lijenčine, otpad hrvatskog društva, da su namjerno uništili svoje male dućane, obrte i poljoprivredna imanja…. Nekima se pričinjava da Blokirani izgladnjuju vlastitu djecu i da im ne žele kupovati školske knjige, davati im za marendu, da namjerno ne plaćaju HEP-u, da mrze odvjetnika Marijana Hanžekovića, poštare i žuto crvene PTT pozivnice.

Blokirane su odlučili disciplinirati, nabiti ih na stup srama. Oduzeli su im dostojanstvo, radno mjesto, mali obiteljski dućančić, popisuju im stvari, stanove, njive, grobnice, nasljedstva…

New Report

Close