Objavljen brojač: Javni dug raste 443,66 kuna u sekundi!

Naslovnica Forum Komentari članaka Objavljen brojač: Javni dug raste 443,66 kuna u sekundi!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

… proradio!!? kasno da obuhvati i “ove i one”!!? ima li kakav retro-brojač – > 150 miljardi od 2003.-2011. (Šuker-Dalić)!!? (:O$…

Cookie – hahaha komunjaro.

Na stranicama HNB-a se može pronaći kretanje duga Hrvatske. Tvoji miljenici (račanova vlada) su napravili u tri godine ‘skok’ s 12 mlrd na 27 mlrd eur. Znači, Hrvatska je nakon preuzimanja dugova od odvratne yu i nakon rata imala samo 12 mlrd eur duga. Onda dolaze manijaci na vlast i više nego udvostručavaju dug u samo tri godine.
Izvoli pa provjeri. Znam da će te i to veseliti jer su zlo napravili Hrvatskoj, a tebe to naročito veseli!

Hrvati su neuki i nesposobni.

Ispričavam se
što sam prenio onaj rasistički vic dio kojeg je citirao Milanović u poruci Srbima.
To se nesmije jer je neprimjereno i uvredljivo citirati Milanovića iako je dio vica citirao naš premjer.

Neznam dali smijem spomenuti veliki uspjeh ove SDP+HNS Kukuriku Vlade Zorana Milanovića koji je nastao zbog zatvaranja legalnih granica prema Srbiji i protumjerama kojima je zabranjen ulaz bilo kakvih roba od Hrvatskog gospodastva u Srbiju i kojima su nam nanjeli milionske štete .

I dalje su otvoreni svi Ilegalni granični prjelazi kroz Kukuruzu kroz koji može proći i uči u Hrvatsku tko god hoće.

.

Sve, sve, sve – samo nikad ne ono pravo

Hoće li se novinari Poslovnog dnevnika ikada početi baviti vijestima umjesto lanjskim snijegom? Pa koliko medija već godinama ima brojače duga na svojim web stranicama? Koliko gradova u Njemačkoj i SAD ima takve brojače?

Prava tema za Hrvatsku je primarni budžetski suficit. Umjesto mjera prekomjerenog budžetskog deficita, Komisija EU je već poodavno trebala prisiliti Hrvatsku da sačini takav plan i da ga počne primjenjivati.

Taj plan će bit okosnica njenog budućeg rasta i razvoja.

Dakle prava vijest će biti izrada i početak primijenjivanja plana primarnog budžetskog suficita.

Evo podataka koliko se ko točno zadužio.

Da ne bi neki imali FATAmogane ili blagu demenciju u pamćenju.Vaš link …

… eh komunjaro tststs- reklo bi se – uvreda… a ja nit’ luk jeo nit’ luk mirisao :O)…
… ups, greška – sorry: 125,7mio ;O)…
… miljenici!!? Vi ste moj miljenik :O)…

New Report

Close