Volkswagen povlači pola milijuna automobila, prijeti kazna od 18 mlrd. dolara

Naslovnica Forum Komentari članaka Volkswagen povlači pola milijuna automobila, prijeti kazna od 18 mlrd. dolara

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nemreš vjerovati koliki su muljatori ti Nijemci. Valjda su nekaj od nas naučili.

Jedino kaj nisu naučili, da ne smeš dati da te ulove.

ps. Da li Zmajlović i na ovakve ispuste daje potpore?


Nemreš vjerovati koliki su muljatori ti Nijemci. Valjda su nekaj od nas naučili.

Jedino kaj nisu naučili, da ne smeš dati da te ulove.

ps. Da li Zmajlović i na ovakve ispuste daje potpore?


žako je dobio on, onda i dijeli, ne možemo mi ovako mali, sitni, jadni puno utjecati na svjetsko zagađenje, da sve što još radi pogasimo, ma koliko bi top značilo za cijeli svijet, plan 21 je gašenjem gospodarstva uključen direktno u zaštitu okolišanja

Kad ne ide urušavanje Njemačke (EU) s izbjeglicama sad se udara preko automobilske industrije.

Jedino s cime se moze porediti ova prevara je Enron.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Kad ne ide urušavanje Njemačke (EU) s izbjeglicama sad se udara preko automobilske industrije.

o čemu ti govoriš? pa oni urušavaju čitavu autoindustriju. prvo su natjerali EU da oporezuje rastrošne aute, a sami su varali na tom istom. nadam se da će bankrotirati za koju godinu jer ovo je tek početak. pa samo naše seljačine puše da su to dobri automobili. to svo smeće proizvodi se po mađarskoj, slovačkoj i ko zna gdje, a cijene su kao da je proizvedeno u centru londona….ne može tako.. i još varaju na toj ekologiji koja je ionako priča za malu djecu…krepajte.

...povijest se ponavlja...

Eto priznam i ja sam seljačina koja vozi već dugo godina, može se reći i desetljeća, njihove aute (probao i ostale)i uvijek ću voziti samo njihove aute, a vi uživajte u GM i ostalim. Što se tiče oporezivanja valjalo bi se prisjetiti od kuda je prvo krenula priča ili prodavanje magle o klimatskim promjenama, smanjenju CO2 i nametanje ograničenja gospodarstvima pojedinih država. I još nešto, dok se vozim u njemačkom autu znam da od tih tvornica što direktno što indirektno živi velik broj ljudi, obrta i tvrtki u RH koje netko pokušava uništiti.


Eto priznam i ja sam seljačina koja vozi već dugo godina, može se reći i desetljeća, njihove aute (probao i ostale)i uvijek ću voziti samo njihove aute, a vi uživajte u GM i ostalim. Što se tiče oporezivanja valjalo bi se prisjetiti od kuda je prvo krenula priča ili prodavanje magle o klimatskim promjenama, smanjenju CO2 i nametanje ograničenja gospodarstvima pojedinih država. I još nešto, dok se vozim u njemačkom autu znam da od tih tvornica što direktno što indirektno živi velik broj ljudi, obrta i tvrtki u RH koje netko pokušava uništiti.

iznimno sam ponosan što nikada nisam kupio njihovo vozilo, ali smo imali službene audije i vw-e. pa jedan obični fiat punto pokazao se puno kvalitetnijim izborom od audija. znam znam, ja sam kr.eten koji ništa ne zna i usudi se dovoditi u pitanje vaše idole i bogove, ali eto – bilo je tako. 20 punta i 10 audija a6 full oprema, top modeli – svaki, ali svaki je bio na servisu konstantno. od 20 punta, problematična su bila samo 3. eto, to vam je moja statistika a vi i dalje vozite precijenjeno njemačko sm.eće. ja se držim svega ostalog bez predrasuda. ovo nikada neću privatno kupiti, a bogami ni za firmu više…sve te statistike oko audija i vw-a i mečke – to je sve dobro podmazano. novinari također. danas su puno kvalitetniji i francuzi i talijani, a bogami i rumunji, ako je vjerovati statistici leasing kuća koje kažu da je dacia najkvalitetnije što nude. japance ne moram ni spominjati, ali oni nisu inovativni. no svejedno trenutno vozim njihov uradak o kojem švaba može samo da sanja.

njih nitko ne pokušava uništiti nego su oni prevaranti. sami su se uništili, to zna svatko tko iole prati tu industriju. a naši žive od svega, prebacit će se na francuze i talijane. ionako švabe proizvode svuda osim kod sebe za naše tržište. kod nas je audi made in hungary, mercedes made in hungary, vw made in slovakia…i netko nek mi kaže da je bolji mađarski auto od talijanskog….smiješna nacija, veći pape od pape, veći švabofili od samih švaba…e jesu vas dresirali….

...povijest se ponavlja...

New Report

Close