Milanović: “Štitimo građane od banaka koje prije svega žele dobro sebi”

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović: “Štitimo građane od banaka koje prije svega žele dobro sebi”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Milanović je uveo izvanredno stanje uspostavljajući diktaturu u pokušaju
Sve su to sukobi oko novca.
I Linić je financirao s Bandićem stranku, a sada Milanović izgrađuje svoj kartel, ima svoje bankare i tajkune, no nova je generacija bitno malignija od stare garde, kaže Malić

Nakon što je ponovljena izjava Holy iz lipnja ove godine u kojoj je objasnila pritiske koje je doživljavala od brata Zorana Milanovića Kreše,

Govorio je vlada li sadašnja vlast uz pomoć mafije ili na mafijaški način, o slučaju Linić kao i o umiješanosti premijerova brata, Kreše Milanovića, u brojne afere.

“Krešo Milanović je propali biznismen koji je dobio kredite niza banaka pa im sada sve to smeta i zato donose ovakve zakone.
Sama činjenica da premijer otvara vrata bratu koji surađuje s knežijskom skupinom, sada surađuje sa švercerom automobilima, stavlja i premijera u jedno užasno okruženje.
PNUSKOK se brine da samo Milanović u ovoj zemlji bude morala. Ministar Lalovac je došao iz RBA pa je doveo ljude u instituciju. Sada oni ratuju protiv banaka, tri sata prije kraja mandata. Oni su nas zadužili sto milijardi. Ja ne želim da oni rješavaju moje probleme.
To je jedna asocijalna vlada.
Kada bolje zavirimo iz vreće izlazi najcrnji mrak“, kaže Malić.

http://direktno.hr/en/2014/direkt/24942/Milanovi%C4%87-je-uveo-izvanredno-stanje-uspostavljaju%C4%87i-diktaturu-u-poku%C5%A1aju.htm

.

Milanović je uveo izvanredno stanje uspostavljajući diktaturu u pokušaju
Sve su to sukobi oko novca.
I Linić je financirao s Bandićem stranku, a sada Milanović izgrađuje svoj kartel, ima svoje bankare i tajkune, no nova je generacija bitno malignija od stare garde, kaže Malić

Nakon što je ponovljena izjava Holy iz lipnja ove godine u kojoj je objasnila pritiske koje je doživljavala od brata Zorana Milanovića Kreše,

Govorio je vlada li sadašnja vlast uz pomoć mafije ili na mafijaški način, o slučaju Linić kao i o umiješanosti premijerova brata, Kreše Milanovića, u brojne afere.

“Krešo Milanović je propali biznismen koji je dobio kredite niza banaka pa im sada sve to smeta i zato donose ovakve zakone.
Sama činjenica da premijer otvara vrata bratu koji surađuje s knežijskom skupinom, sada surađuje sa švercerom automobilima, stavlja i premijera u jedno užasno okruženje.
PNUSKOK se brine da samo Milanović u ovoj zemlji bude morala. Ministar Lalovac je došao iz RBA pa je doveo ljude u instituciju. Sada oni ratuju protiv banaka, tri sata prije kraja mandata. Oni su nas zadužili sto milijardi. Ja ne želim da oni rješavaju moje probleme.
To je jedna asocijalna vlada.
Kada bolje zavirimo iz vreće izlazi najcrnji mrak“, kaže Malić.

http://direktno.hr/en/2014/direkt/24942/Milanovi%C4%87-je-uveo-izvanredno-stanje-uspostavljaju%C4%87i-diktaturu-u-poku%C5%A1aju.htm

Znači HDZ je za banke i protiv konverzije kredita u domaću valutu.

Dobro je znati prije izbora.

da nas je barem netko od tebe zaštitio, mogli smo već izaći iz recesije, kao i sav normalan svijet

Hasenfefer hoceli i mene konvemtirati u moj dom iz kojeg su delozirali ,jer nisam mogao otplacivati stan u svicarcima


Hasenfefer hoceli i mene konvemtirati u moj dom iz kojeg su delozirali ,jer nisam mogao otplacivati stan u svicarcima

Mislim da pitaš krivu osobu.
To je pitanje za Ustavni sud ako prođe ovaj zakon. Ali ne bi htio da me netko krivo razumije.
Kad uzmete kredit za nešto, treba ga i otplatiti.

Ja sam protiv toga da nas u tom procesu banke gule.

u socijalizmu je to bilo dosta dobro riješeno.
Tvrtke su bile jamci zaposlenicima pa je za stambeni kredit bila kamata 2-3 posto. Naravno u dinarima, a ne u stranoj valuti.

Danas se nažalost svi prave mutavi, a radnici su izloženi na milost i nemilost banaka.

Prije su tvrtke više cijenili svoje radnike.

Za stan možete pitati Bandića.

On ih stvarno ima viška u Zagrebu, a ako ste socijalni slučaj to Vam je veća šansa da ga dobijete.


Hasenfefer hoceli i mene konvemtirati u moj dom iz kojeg su delozirali ,jer nisam mogao otplacivati stan u svicarcima

Cudno mi je da te netko iz necega sto je tvoje i sto si platio svojim novcem izbaci.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Hasenfefer daj se dogovori o cemu ces pisati . Nemoj pisati kontradiktorne stvari ili se slazes sa bankama ili sa milanovicem ali u tvojem postu se pojavljuje trilogija u vidu HDZ kako bi mu ti pamtila da se protivi konverzaciji i na strani banaka ,stvarno mi nije jasno o cemu pricas a onda si jos malo zamjesila kako se to radilo u bivsoj jugoslaviji , sve u svemu bolje bi bilo izbrisati sto si napisala lo

frenkiju ostao malo žuči sto je prosipao na temi staklenici godinu dvije. [emo_ooooo][emo_vrtimise] [emo_zacudjen][emo_beztona]

anketa:
http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/hrvatska/1751147/detalji-zakona-o-svicarcu-u-rtl-anketi-ispitali-smo-sto-hrvati-misle-o-vladinu-rjesenju/

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Hasenfefer daj se dogovori o cemu ces pisati . Nemoj pisati kontradiktorne stvari ili se slazes sa bankama ili sa milanovicem ali u tvojem postu se pojavljuje trilogija u vidu HDZ kako bi mu ti pamtila da se protivi konverzaciji i na strani banaka ,stvarno mi nije jasno o cemu pricas a onda si jos malo zamjesila kako se to radilo u bivsoj jugoslaviji , sve u svemu bolje bi bilo izbrisati sto si napisala lo

Ako niste shvatili, onda Vam ja ne mogu pomoći.
Mogu samo reći da nije čudo da su Vas nagovorili da potpišete kredit u “Švicarcima”.

Ali očito to kod Vas nije problem, već Vam je problem što su Vam uzeli stan jer niste vraćali kredit.

Vi se bavite posljedicama, umjesto uzrokom.
A uzrok Vam je da Vam je banka dala kredit, koji niste bili u stanju otplatiti. I to u Hrvatskoj!

Ps. nemam nikakvi stambeni kredit ni u kunama, ni u Švicarcima, ni u Eurima

Dobro tko je ovdje u pravu banke koje su delozirale jako puno ljudi ili milanovic koji je legalizirao delozacije a sad se je sjetio pred izbore posegnuti sa bezuvjetnim konvertiranjen ,ja se pitam ako je to mogucw sto je radio od izbora pa do kraja mandata, da je to ucinio na samom pocetku mandata bio bi kralj ovako jefan obican folirant


frenkiju ostao malo žuči sto je prosipao na temi staklenici godinu dvije. [emo_ooooo][emo_vrtimise] [emo_zacudjen][emo_beztona]

anketa:
http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/hrvatska/1751147/detalji-zakona-o-svicarcu-u-rtl-anketi-ispitali-smo-sto-hrvati-misle-o-vladinu-rjesenju/

Ne znam o kakvoj zuci pricas. Ne bavim se crtkarijama i kristalnim kuglama,ali KSST je upravo tamo gdje sam rekao da ce bit. Stecaj. “Zaradu” cete brojat za koju godinu kad se rasproda svo ono zemljiste .od zlata
Po pitanju svicaraca i ankete niti je necu otvorit jer Rvati su uvijek bili populisticka stoka sitnog zuba i nemoj mislit da ja zivim u uvjerenju da ce oni nesto pametno procjenit i odlucit. Meni je rezultat ove ankete jasan i bez ankete. Cviljenje dolazi naknadno zajedno sa prosvjetljenjem kao i kad su uzimali kredite. I tada ce im opet netko bit kriv. Uvijek je kriv netko drugi.Nikad ne trazit krivca u sebi.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Najbolje rijesenje za sva pitanja banaka u Hrvatskoj je uvodjenje osobnog bankrota. Osobnim bankrotom se zastiti osnova privatnog vlasnistva a ostatak nek banke cerupaju. Posto im nije u interesu da se putem osobnog bankrota prenese dio poslovne odgovornosti na banke.. onda je to odlicno zakonsko rijesenje.

Kao u Sjevernoj Americi:
1. ustanovi se firma za objektivno mjerenje kreditnog scorea
2. ustanovi se osobni bankrot
3. osobni bankrot se brise nakon x godina

Time banke snose dio odgovornosti a pojedinci vise paze dok se u cijeloj prici prvi i jedini dom ne gubi.

Super side effect: banke po svu silu zele izbjeci osobni bankrot jer time gube dio virjednosti kada se nekretnina koju zapljene vraca na trziste… dakle cisti gubita. Puno lakse daju nize kamatne stope ili odgodu placanja dok se kupac ne oporavi.

U Hrvatskoj banka ne snosi nikakvu osobnu odgovornost i kredit je povlastica.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


…Kao u Sjevernoj Americi:
1. ustanovi se firma za objektivno mjerenje kreditnog scorea
2. ustanovi se osobni bankrot
3. osobni bankrot se brise nakon x godina

Time banke snose dio odgovornosti a pojedinci vise paze dok se u cijeloj prici prvi i jedini dom ne gubi.

…U Hrvatskoj banka ne snosi nikakvu osobnu odgovornost i kredit je povlastica.

Znaci uzmes kredit ne vratis ga i ako je prva nekretnina ostane ti. E pa u Sj. Americi nije bas tako. Nadalje kazes kredit je povlastica. Ako je tome tako ne znam zasto ovi sta su dizali kredite sada cvile,a povlasteni su.
A u nas su svi zakinuti. Vidi ovo.
http://slobodnadalmacija.hr/Dalmacija/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/299452/Default.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



…Kao u Sjevernoj Americi:
1. ustanovi se firma za objektivno mjerenje kreditnog scorea
2. ustanovi se osobni bankrot
3. osobni bankrot se brise nakon x godina

Time banke snose dio odgovornosti a pojedinci vise paze dok se u cijeloj prici prvi i jedini dom ne gubi.

…U Hrvatskoj banka ne snosi nikakvu osobnu odgovornost i kredit je povlastica.

Znaci uzmes kredit ne vratis ga i ako je prva nekretnina ostane ti. E pa u Sj. Americi nije bas tako. Nadalje kazes kredit je povlastica. Ako je tome tako ne znam zasto ovi sta su dizali kredite sada cvile,a povlasteni su.
A u nas su svi zakinuti. Vidi ovo.
http://slobodnadalmacija.hr/Dalmacija/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/299452/Default.aspx
[/quote]

Chap 7 u USA dozvoljava da se zadrzi dom ako mu je equity 0 –> sto je u oko 75% slucajeva. Neznam sve detalje ali u grubo je ovako.

Ma nisu povlastica nego odgovornost.. samo ljudi a niti banke to ne shvacaju.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close