Nakon burnih reakcija, priopćeno da Grčić ipak nije pozvao građane na trošenje

Naslovnica Forum Komentari članaka Nakon burnih reakcija, priopćeno da Grčić ipak nije pozvao građane na trošenje

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Znači Grčić je zapravo građane pozvao na štednju!

A sada građani pozivaju Grčića da država NAPOKON počne štediti!

svi oni, koji su sve ovo Grčićevo vrijeme stavili k na stranu, vjerujem da bi sa zadovoljstvom dali balvanmenu da ga potroši

ne znam je li smješniji poziv grčića građanima da počnu trošiti, ili ovo priopćenje kojim se demantira da je on to rekao?! tragikomično kako god bilo!

Ignore: KressoM, delux

Alan Ford, broj 153.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Klaun se zaigrao pa mu izletilo! Kao da ga još itko ozbiljno doživljava!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

pa i da je pozvao, to je dobar poziv. vrijeme je da narod razveže kesu jer većina ima solidne ušteđevine usprkos kuknjavi

...povijest se ponavlja...

Meni nisu jasni ljudi koji salju djecu na fakultet gdje Grcic predaje. Kakvi su to roditelji?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Meni nisu jasni ljudi koji salju djecu na fakultet gdje Grcic predaje. Kakvi su to roditelji?

zlostavljači[emo_smijeh]


Meni nisu jasni ljudi koji salju djecu na fakultet gdje Grcic predaje. Kakvi su to roditelji?

htio je on biti drvosječa, ali je malo slabašan i sjekira mu otupila

New Report

Close