Svečanim mimohodom Hrvatska obilježava 20. obljetnicu “Oluje”

Naslovnica Forum Komentari članaka Svečanim mimohodom Hrvatska obilježava 20. obljetnicu “Oluje”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Oluja-je-nedovršena-akcija-jer-nije-oslobođen-teritorij-Republike-Srpske

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti postao je u međuvremenu središnji državni blagdan u Hrvatskoj.

Pomutnja u blagdanskom kalendaru nastala je zapravo 2002. godine premještanjem Dana državnosti s nadnevka 30. svibnja, kada je konstituiran Hrvatski sabor, na 25. lipnja, kada je isti taj Sabor proglasio samostalnu i suverenu hrvatsku državu.

Pravi kaos glede proslave državnih blagdana nastao je nakon uvođenja Dana neovisnosti 8. listopada, kada bismo se trebali prisjećati odluke Hrvatskog sabora o “raskidu svih državnopravnih veza Republike Hrvatske s bivšom državom SFRJ.”

Zbog nastalog meteža u kalendaru državnih blagdana u međuvremenu se sve više nametnuo nacionalni konsenzus da je Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, datum kada su hrvatske postrojbe oslobodile okupirani Knin, postao simbolom hrvatske državne suverenosti.

http://direktno.hr/en/2014/direkt/21500/Oluja-je-nedovr%C5%A1ena-akcija-jer-nije-oslobo%C4%91en-teritorij-Republike-Srpske.htm

.


Oluja-je-nedovršena-akcija-jer-nije-oslobođen-teritorij-Republike-Srpske

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti postao je u međuvremenu središnji državni blagdan u Hrvatskoj.

Pomutnja u blagdanskom kalendaru nastala je zapravo 2002. godine premještanjem Dana državnosti s nadnevka 30. svibnja, kada je konstituiran Hrvatski sabor, na 25. lipnja, kada je isti taj Sabor proglasio samostalnu i suverenu hrvatsku državu.

Pravi kaos glede proslave državnih blagdana nastao je nakon uvođenja Dana neovisnosti 8. listopada, kada bismo se trebali prisjećati odluke Hrvatskog sabora o “raskidu svih državnopravnih veza Republike Hrvatske s bivšom državom SFRJ.”

Zbog nastalog meteža u kalendaru državnih blagdana u međuvremenu se sve više nametnuo nacionalni konsenzus da je Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, datum kada su hrvatske postrojbe oslobodile okupirani Knin, postao simbolom hrvatske državne suverenosti.

http://direktno.hr/en/2014/direkt/21500/Oluja-je-nedovr%C5%A1ena-akcija-jer-nije-oslobo%C4%91en-teritorij-Republike-Srpske.htm

nisam znao da se Hrvatska proteže i u bosnu



Oluja-je-nedovršena-akcija-jer-nije-oslobođen-teritorij-Republike-Srpske

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti postao je u međuvremenu središnji državni blagdan u Hrvatskoj.

Pomutnja u blagdanskom kalendaru nastala je zapravo 2002. godine premještanjem Dana državnosti s nadnevka 30. svibnja, kada je konstituiran Hrvatski sabor, na 25. lipnja, kada je isti taj Sabor proglasio samostalnu i suverenu hrvatsku državu.

Pravi kaos glede proslave državnih blagdana nastao je nakon uvođenja Dana neovisnosti 8. listopada, kada bismo se trebali prisjećati odluke Hrvatskog sabora o “raskidu svih državnopravnih veza Republike Hrvatske s bivšom državom SFRJ.”

Zbog nastalog meteža u kalendaru državnih blagdana u međuvremenu se sve više nametnuo nacionalni konsenzus da je Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, datum kada su hrvatske postrojbe oslobodile okupirani Knin, postao simbolom hrvatske državne suverenosti.

http://direktno.hr/en/2014/direkt/21500/Oluja-je-nedovr%C5%A1ena-akcija-jer-nije-oslobo%C4%91en-teritorij-Republike-Srpske.htm

nisam znao da se Hrvatska proteže i u bosnu
[/quote]
mala ne, ali velika da [emo_smijesak]

Jackpot pitanje: zašto je bila potrebna dozvola vojne kolonije Izraela (SAD), i njihova pomoć u izvršenju, da bi se Oluja provela?

Admiral Domazet-Lošo: To je samo kazališna predstava

Mimohodu se protivi admiral u mirovini Davor Domazet-Lošo, koji smatra da oko Oluje ne bi trebalo organizirati ovakve manifestacije.

“Parada je samo kazališna vojna predstava.
Ona je u funkciji Milanovića kako ne bi bilo branitelja i da spriječi predsjednicu da dođe do izražaja.
Zna se gdje je središte Oluje”, rekao nam je admiral.

Za obljetnicu Oluje se, kako tvrdi, ne bi trebale izvoditi predstave.

“Mimohodi se ne izvode na tako nešto, to je Dan pobjede, domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja. Kome se trebamo zahvaliti, pa Bogu i braniteljima, a oni to žele spriječiti.
Zato danas nisam tamo, ali sutra sam u Kninu.
Tamo je zahvala, iako su htjeli spriječiti da predsjednica govori u Kninu”, zaključio je razgovor za direktno.hr admiral Domazet-Lošo.

.


Admiral Domazet-Lošo: To je samo kazališna predstava

Mimohodu se protivi admiral u mirovini Davor Domazet-Lošo, koji smatra da oko Oluje ne bi trebalo organizirati ovakve manifestacije.

"Parada je samo kazališna vojna predstava.
Ona je u funkciji Milanovića kako ne bi bilo branitelja i da spriječi predsjednicu da dođe do izražaja.
Zna se gdje je središte Oluje", rekao nam je admiral.

Za obljetnicu Oluje se, kako tvrdi, ne bi trebale izvoditi predstave.

"Mimohodi se ne izvode na tako nešto, to je Dan pobjede, domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja. Kome se trebamo zahvaliti, pa Bogu i braniteljima, a oni to žele spriječiti.
Zato danas nisam tamo, ali sutra sam u Kninu.
Tamo je zahvala, iako su htjeli spriječiti da predsjednica govori u Kninu", zaključio je razgovor za direktno.hr admiral Domazet-Lošo.

Ovog Domazeta može biti sram.

Zagreb je glavni grad Hrvatske a ne neki Knin koji su proglasili ti četnici sa srpskom državom.

oluja se ne slavi samo u Kninu već u cijeloj Hrvatskoj jer su sudjelovali i živjeli za nju svi hrvatski krajevi.

Kada bi se spustio na njegovu razinu onda bi napisao da se za razliku od kazališne predstave u Kninu organizira dernek.

Navodno i Thompson ove godine iz Čavoglava dolazi u Knin.

Umjesto da smo svi ponosni i slavimo, i na ovakve dane neki dijele Hrvate zbog politike.

Dno dna…

Svaki Hrvat može slaviti Oluju po cijeloj Hrvatskoj.

Poseban grad gdje je trebalo 20 godina oluje je Vukovar.

pobjeda naših dečkih u oluji osigurala je vraćanje Slavonske ravni bez žrtava.

pobjeda naših dečkih u oluji osigurala je vraćanje Slavonske ravni bez žrtava.

Ne seri. ’92. su skoro oslobodili Slavoniju, i to samo jedna postrojba koja je krenila ranije u napad prije nego je on otkazan jer je Francek dobio naredbu od svojih vladara da prije predaje HNBa cionistima, nema vojnih akcija. Zato jezik za zube i ne trkeljaj gluposti.


pobjeda naših dečkih u oluji osigurala je vraćanje Slavonske ravni bez žrtava.

Ne seri. '92. su skoro oslobodili Slavoniju, i to samo jedna postrojba koja je krenila ranije u napad prije nego je on otkazan jer je Francek dobio naredbu od svojih vladara da prije predaje HNBa cionistima, nema vojnih akcija. Zato jezik za zube i ne trkeljaj gluposti.
[/quote]

Kao prvo bi trebali poraditi na rječniku.
Kaso drugo u Hrvatskoj smo se borili da svatko može reći što hoće, a ne da mu netko prijeti.

I treće ja uopće ne sumnjam da bi tih milion branitelja bez problema oslobilo cijelu Slavoniju.

Samo bi dosta dečki i cura i poginulo.

I jedan izgubljeni život je previše.
Tako da mi je drago da je to mirno prošlo.

Moje je mišljenje da se glavna proslava za 20 godina oslobođenja Hrvatske trebala organizirati u Vukovaru.

A Vama ako smeta moje mišljenje recite kada i gdje da dođem, pa mi možete u lice reći da držim jezik za zubima.

S takvim ljudima više volim komunicirati oči u oči.

A Vama ako smeta moje mišljenje recite kada i gdje da dođem, pa mi možete u lice reći da držim jezik za zubima.

S takvim ljudima više volim komunicirati oči u oči.

Ne smeta me tvoje mišljenje nego me smeta laž, na mišljenje svatko ima pravo (koliko god bi bilo korisno za neki nemaju) ali nema pravo širiti laži. Ja sam ti napisao istinu, a na tebi je da se riješiš vlastitih dogmi i sam dođeš do istih otkrića.

Kad kažeš da voliš nešto, to misliš na osjećaj ugode koji ti se javlja u mozgu ili na ljubav? Ljubav je istina a ono tvoje je hormonalna reakcija uslijed lučenja neke kemijske supstance:
“Spoznajte istinu i istina će vas osloboditi” (Iv, 8, 32)


A Vama ako smeta moje mišljenje recite kada i gdje da dođem, pa mi možete u lice reći da držim jezik za zubima.

S takvim ljudima više volim komunicirati oči u oči.

Ne smeta me tvoje mišljenje nego me smeta laž, na mišljenje svatko ima pravo (koliko god bi bilo korisno za neki nemaju) ali nema pravo širiti laži. Ja sam ti napisao istinu, a na tebi je da se riješiš vlastitih dogmi i sam dođeš do istih otkrića.

Kad kažeš da voliš nešto, to misliš na osjećaj ugode koji ti se javlja u mozgu ili na ljubav? Ljubav je istina a ono tvoje je hormonalna reakcija uslijed lučenja neke kemijske supstance:
"Spoznajte istinu i istina će vas osloboditi" (Iv, 8, 32)
[/quote]

Ne znam koju sam to laž rekao.

Ako ti smetaju toliko Amerikanci i Židovi imaš ISIL i druge organizacije koje će te rado primiti u borbi protiv velikog neprijatelja.

Inače ta brigada koja se sastojala od tenkova zarobljenih u Bjelovaru.

ZNA se zašto je završila u Bosni i tko ju je tamo poslao i prodao oružje.

oni isti koji su prodavali naftu Srbima.

I zato ne seri o Amerikancima i Židovima, već ako već želiš širiti istinu onda piši o “velikim Hrvatima”.

Nitko nije mogao natjerati Hrvate, ni židovi ni amerikanci.

Odluka o oslobađanju Hrvatske je odluka Hrvata i nikoga drugog.



Admiral Domazet-Lošo: To je samo kazališna predstava

Mimohodu se protivi admiral u mirovini Davor Domazet-Lošo, koji smatra da oko Oluje ne bi trebalo organizirati ovakve manifestacije.

"Parada je samo kazališna vojna predstava.
Ona je u funkciji Milanovića kako ne bi bilo branitelja i da spriječi predsjednicu da dođe do izražaja.
Zna se gdje je središte Oluje", rekao nam je admiral.

Za obljetnicu Oluje se, kako tvrdi, ne bi trebale izvoditi predstave.

"Mimohodi se ne izvode na tako nešto, to je Dan pobjede, domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja. Kome se trebamo zahvaliti, pa Bogu i braniteljima, a oni to žele spriječiti.
Zato danas nisam tamo, ali sutra sam u Kninu.
Tamo je zahvala, iako su htjeli spriječiti da predsjednica govori u Kninu", zaključio je razgovor za direktno.hr admiral Domazet-Lošo.

Ovog Domazeta može biti sram.

Zagreb je glavni grad Hrvatske a ne neki Knin koji su proglasili ti četnici sa srpskom državom.

oluja se ne slavi samo u Kninu već u cijeloj Hrvatskoj jer su sudjelovali i živjeli za nju svi hrvatski krajevi.

Kada bi se spustio na njegovu razinu onda bi napisao da se za razliku od kazališne predstave u Kninu organizira dernek.

Navodno i Thompson ove godine iz Čavoglava dolazi u Knin.
[/quote]
naš Zoran če biti oduševljen, bit će zviždača na desetke tisuća, mislim da se ovaj puta neće usuditi približiti mikrofonu


Admiral Domazet-Lošo: To je samo kazališna predstava

Lošo Domazet? Jel to onaj domoljub koji je prebjegao u HV nakon što dobio zubalo od JNA ?

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Nakon nekog vremena opet sam bio ponosan što sam Hrvat.
Bilo se lijepo sa gardijskim brigadama vratiti u te dane ponosa i slave.

Šteta što smo pojedincima dali da opljačkaju ovu zemlju i unište njezinu budućnost.

Svim dobrim ljudima želim da proslave oluju koja je donijela mir na ove prostore.

Bez obzira gdje je slavili u Kninu, Zagrebu, Vinkovcima, Splitu, Rijeci, Varaždinu ili nažalost izvan Hrvatske.

Za Hrvatsku će uvijek kucati jedno srce.

New Report

Close